BİRSEN ALTUNTAŞ’IN özel haberine göre; Burak Deniz bir süredir başrolünü Serenay Sarıkaya’yla oynadığı Şahmaran dizisinin çekimleri için Adana’da. Deniz dün gece 02.00 sıralarında Sheraton Oteli’ne gitti. Görgü tanıklarının anlattıklarına göre ünlü oyuncu Altın Koza Film Festivali nedeniyle sevgilisi Emre Yusufi’yle Adana’ya giden Nilperi Şahinkaya’nın oturduğu masaya birkaç kez gidip geldi. Alkollü olduğu iddia edilen Burak Deniz taşkınlık çıkarınca Nilperi Şahinkaya masadan kalktı. Şahinkaya’ya “S…r git” diye küfür eden Burak Deniz arkasından da “Or…” diye bağırdı. Edinilen bilgiye göre Burak Deniz masada bulunanlara ve Emre Yusufi’ye yumruk savurdu. Araya giren arkadaşları Deniz’e “Bana mı vuracaksın, vur hadi” diye bağırmaya devam etti. Menderes Samancılar ve çevredekiler olaya müdahale ederek Burak Deniz’i otelden uzaklaştırdı. Burak Deniz’in Hilton Oteli’nde kaldığı ve daha önce Nilperi Şahinkaya ve Emre Yusufi’yi hiç tanımadığı ve olay sonrası Emre Yusufi’nin otelin güvenlik kameralarının görüntülerini istediği öğrenildi.

BİRSEN ALTUNTAŞ’IN özel haberine göre; Burak Deniz Bir kişinin başrolünü Serenay Sarıkaya’yla ilgili şahmaran dizilerinin Adana’da çekimleri. Deniz dün gece 02.00 sıralarında Sheraton Oteli’ne gitti. Görgü görüntülerinin anlattıklarına göre ünlü bir oyuncu Altın Koza Film Festivali’nden dolayı gösterilen Emre Yusufi’yle Adana’ya giden Nilperi Şahinkaya’nın tahmini birkaç kaç kez geldi.

Alkollü olduğu iddia edilen Burak Deniz taşkınlık çıkarınca Nilperi Şahinkaya masadanlıktan. Şahinkaya’ya “S…r diye küfür eden Burak Deniz’in arkası “Or…” diye”.

Edin’e göre Burak Deniz masada bulunanlara ve Emre Yusufi’ye yumruk savurdu. Araya verilen deney Deniz’e “Bana mı vuracaksın, vur hadi” diye bağırmaya devam etti.

Menderes Samancılar ve çevredekiler olaya müdahale etmek Burak Deniz’i otelden uzaklaştırdı.

Burak Deniz’in Hilton Oteli’nde görüntülenmesi’ Şahinkaya ve daha önce Nilperi ve Emre Yusufi’nin hiç tanımadığı ve olay olayı Emre Yusufi’nin güvenlik kameralarının güvenliklerini öğrenebildi.

Yorum yapın