Birkan Sokullu ile başrolü paylaştığı dizisi final yapan Ebru Şahin önceki akşam basketbolcu eşi Cedi Osman ile Kuruçeşme’de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Rol aldığı ‘Yüz Yıllık Mucize’ dizisinin final yemeğinden çıktıklarını belirten Ebru Şahin, “Güzel bir akşamdı. Güzel bir ekiple iş yaptım. Umarım daha iyi projelerde bir arada oluruz” dedi. Basın mensuplarının “Cedi Bey, Amerika, İstanbul ve Çeşme arası mekik dokudunuz hep. Şimdiki plan ne?” sorusuna ünlü basketbolcu, “Bakacağız. Şimdilik iyi akşamlar dileyelim” yanıtını verdi.

Birkan Sokullu ile başrol oynadığı dizinin finalini yapan Ebru Şahin önceki akşam basketbolcu eşi Cedi Osman ile Kuruçeşme’de bir mekandan çıkarken görüntülendi.

Rol aldığı ‘Yüz Yıllık Mucize’ dizisinin final yemeğinden çıktıklarını veren Ebru Şahin, “Güzel bir akşamdı. Güzel bir ekiple iş yaptım. Umarım daha iyi projelerde bir arada oluruz” dedi.

Basın mensuplarının “Cedi Bey, Amerika, İstanbul ve Çeşme arası mekik dokudunuz hep. Şimdiki plan ne?” sorusuna ünlü basketbolcu, “Bakacağız. Şimdilik iyi akşamlar dileyelim” yanıtını verdi.

Yorum yapın