Biri balkona çıplak çıktı, diğeri çıplak havuza girdi! İşte magazinin bomba olayları

Yıllar geçse de bazı dergi partiler unutulmuyor. İşte o dönemlere bomba gibi düşmüş olaylar.

Biri balkona açık çıktı, diğer açık havuza girdi!  İşte magazin bomba olayları

Yıl 1996’yı gösteriyor. Sibel Can yaz tatilinin keyfini çıkarırken bikinisi asmak için çıktığı balkonda öyle bir yakalamıştı ki. O dönemler en bomba olayıydı kuşkusuz. Bir misafirin ağırlanması ünlü şarkıcının davetini çekmek için aynı otelden rezervasyon yaptırmıştı. Sibel Can o muhabirin çırılçıplak bir şekilde kaderciliğine girmekten kurtulamamıştı. O anları yıllar sonra anlatan anlatıcısı olayı sonradan yaşadığı sıkıntılardan dolayı mide kanaması geçirmiş.

Biri balkona açık çıktı, diğer açık havuza girdi!  İşte magazin bomba olayları

Demet Akalın “Bir Karıyı Daha Döveceğim, Bir Adaşımı Sıkıca Döveceğim” diye açıklama yaptı. Akalın’ın anlatımı kişitabii ki Demet Şener. 1999 yılında yaşanan bu olay, İbrahim Kutluay ve Demet Şener’in adının birlikte anılmasıyla başladı.

Biri balkona açık çıktı, diğer açık havuza girdi!  İşte magazin bomba olayları

Hülya Avşarözel mülkünün havuzunda açık şekilde spor yaparken bir paparazzi onu çıplak olarak görüntülemişti. 2006 yılında yaşanan bu olayın danışıklı dövüş olduğu söylendi.

Biri balkona açık çıktı, diğer açık havuza girdi!  İşte magazin bomba olaylarıHülya Avşar

Şarkıcı Doğuş, 18 ortamı küçük bir kızla cinsel tacize girmekten hapishaneye girdi. Olay her iki taraf da 16 yaşında gerçekleşmiş. Doğuş’un ifadesi, birlikte olduğu kız arkadaşının da kendi isteği olduğu yönündeydi. Ancak yine de kanunlar ona 11 ay hapis cezası verdi.

Biri balkona açık çıktı, diğer açık havuza girdi!  İşte magazin bomba olaylarıDoğuş

Zehra Yaşık

Hülya Avşar Sibel Can Cinsellik Magazin Haberleri

Yorum yapın