Birçok suçla yargılanan rapçi Diddy’nin cinsel ilişki ağında model Daphne Joy’un da adı geçiyor

Last Night, Coming Home ve Bad Bod for life gibi şarkılarıyla tanınan rapçi Diddy, insan kaçakçılığı, fuhuş, saldırı, cinsel taciz ve silah kaçakçılığıyla karşı karşıya. 50 CentSean “Diddy” Combs’a karşı açılan 30 milyon dolarlık davada, eski kız arkadaşı Daphne Joy’un adı da geçiyordu.

KADINLARA AYLIK ÖDEME YAPTIĞINI İDDİA EDİYORUZ

Page Six tarafından elde edilen mahkeme belgelerine göre, model Joy’un Diddy’nin seks ticareti yaptığı iddia edilen çeteye karıştığı ve ringdeki kadınlara aylık ödeme yaptığı iddia ediliyor. Bu durum Combs’un cinsel taciz iddialarına ilişkin hukuki sorunlarının yeni bir boyuta ulaştığını gösteriyor. Ancak ne 37 yaşındaki Joy ne de eski ortağı 50 Centbu iddialara yanıt vermedi.

Kadın ticareti yaptığı iddiasıyla dava açılan ünlü rapçi Diddy'nin, model Daphne Joy'u cinsel ilişki kaçakçılığı için kullandığı ortaya çıktı.

Joy ile 50 Cent arasındaki ilişki bir süre medyanın da yakından takip ettiği bir konuydu. Çiftin ayrılmasının ardından Joy’un toplum içinde daha az görünmesi dikkat çekti. Ancak bu dava dosyası Joy’un isminin yeniden gündeme gelmesine neden oldu.

SERT BİR HUKUKİ MÜCADELE OLACAK

Öte yandan Diddy, şimdiye kadar mücadele ettiği en zorlu hukuki zorluklardan biri olarak kabul edilen daha önce de davalarla karşı karşıya kalmıştı. Diddy’nin sorunları sadece hukuki açıdan değil itibar açısından da büyük bir şoka neden olabilir.

Kadın ticareti yaptığı iddiasıyla dava açılan ünlü rapçi Diddy'nin, model Daphne Joy'u cinsel ilişki kaçakçılığı için kullandığı ortaya çıktı.

50 Cent Ünlüleri Sayfa 3 Dergi Haberleri

Yorum yapın