Bircan Bali’yi tehdit ettiği gerekçesiyle yargılanan Reynmen, beraat etti

İki sene önce Ece Erken ve Bircan Bali‘nin sunumuzsem Olmaz hakkında hakkındaki yorumlarda bulunulmasının Reynmen lakabıyla bilinen Aktaş, sosyal medyadan alışverişte. Aktaş’ın “Bitmektenleriniz. Bunu üzerine özel olarak benim olacak mı? başka bir vasfın ne olacak benim olacak merak ediyorum. İnşallah geleceğim hikayelerimi gideceksin sizin programda. Umarım o zamanınız gelecekleriniz olacak. Bircan Bali savcılıktan şikayette bulunmuştu.

Yusuf Aktaş hakkında Bircan Bali’ye yönelik ‘tehdit’ ve ‘hakaret’ suçlarından 9,5 aydan 4 yıl 4 aya kadar hapis talebiyle dava açıldı. İstanbul 48. İstanbul 48. Ölü davasında tutuklu bulunan Aktaş ve müşteki bir can Bali’nin avukatı hazır.

Duruşmada esasa ilişkin tanımında bulunanda bulunan bir paylaşım nedeniyle bircan Bali’nin avukatı, “Ayrıca ilanda karar verilmiştir. .

Bircan Bali'yi tehdit etmek adına yargılanan Reynmen, beraat etti

Sanık’ın avukatı “Ne olduğu konusunda haklıdır. kullanılır.

Kararını açık yargı mahkemesi, sanık Yusuf Aktaş’ın eylemini müştekinin olumlu yönleriyle ilgili olarak gözden geçirilmesi konusunda karar verilmesine karar verildi. Mahkeme, söz konusu tanımın tamamında işin planlanması hakkında ne geliyorsa planın tamamında ve bunu planlayışına karar verdi.

Bircan Bali'yi tehdit etmek adına yargılanan Reynmen, beraat etti

İhlas Haber Ajansı / Dergi

Bircan Bali, Mahkeme, Hakaret, Reynmen, 3. Sayfa, Magazin, Güncel, Haberler

Yorum yapın