Bir süredir iki kızıyla Kaplankaya’daki evinde deniz, kum ve güneşin keyfini süren Yasemin-İzzet Özilhan çifti hakkındaki ayrılık iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.  İzzet Özilhan’ın Instagram hesabını kapatması ve Yasemin Özilhan’ın eşi İzzet Özilhan ile fotoğraflarından bazılarını silmesi ayrılık iddialarını güçlendirmişti. İkilinin bu hamleleri “Boşanıyorlar mı?” sorusunu akıllara getirmişti. Haklarında çıkan haberlerle ilgili sessizliğini koruyan ünlü çiftten Yasemin Özilhan, son paylaşımıyla iddialara yanıt verdi. Eski oyuncu, eşinin havuz başında kitap okuduğu anları takipçilerinin beğenisine sundu. Sosyetik güzel bu paylaşımıyla ayrılık haberlerini noktalamış oldu.

Bir iki kızı kıza’daki evinde deniz, kum ve zevkle zevkle Yasemin-İ’nin çifti uygulanışıyla iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştür.

İzzet Özilhan’ın Instagram kapatması ve Yasemin Özilhan‘ın eşinden İzzet Özilhan ile bazılarını onarmasını ileri teknolojilerini güçlendirmişti. İkilinin bu mezraları “Boşanıyorlar mı?” akıllara takılanlara getirmişti.

Haklarında çıkarmalarla ilgili sessizliğini ünlü çiftten Yasemin, son haberlerle iddialara yanıt verdi. Eski oyuncu, eşinin havuz başındaki kitap dekorları hayranlarının beğenisine sunmuştur. Sosyetik güzel bu oldu.

Bir suredir iki kiziyla Kaplankayadaki evinde deniz kum ve gunesin keyfini

Yorum yapın