Bir Sevdadır Yasin (Feyyaz Şerifoğlu) aslen nereli, kaç yaşındadır? Bir Sevdadır’ın Yasin’i Feyyaz Şerifoğlu evli mi, sevgilisi kim??

Bir Sevdadır Yasin (Feyyaz Şerifoğlu) aslen nereli, kaç yaşındadır? Bir Sevdadır’ın Yasin’i Feyyaz Şerifoğlu evli mi, sevgilisi kim??

Bir Sevdadır yeni dizi bugün TRT 1 ekranlarında olaacak. İlk bölümü ile merak edilen dizinin oyuncu kadrosunda birçok isim yer alıyor. Feyyaz Şerifoğlu, Bir Sevdadır dizisinde Yasin karakterine can veriyor. Peki Bir Sevdadır’ın Yasin Feyyaz Şerifoğlu kaç yaşında, kimdir, nereli?

Bir Sevdadir Yasin Feyyaz Serifoglu aslen nereli kac yasindadir Bir

FEYYAZ ŞERİFOĞLU KİMDİR?

1991 senesinde Feyyaz Şerfioğlu, Rize’de doğdu. Lisans eğitimini Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tekstil Mühendisliği bölümünde bitirdi. Şerfioğlu oyunculuğunun ve şarkıcılık da yapan Feyyaz Şerifoğlu, ‘Gidene’ adlı ilk single şarkısını 2020 yılında online müzik marketlerinde yerini aldı.

1706706957 676 Bir Sevdadir Yasin Feyyaz Serifoglu aslen nereli kac yasindadir Bir

Şerifoğlu, 2013 senesinde O Ses Türkiye adlı şarkı yarışmasına katıldı. ‘İnci Tanem’ şarkısıyla yarışmada Murat Boz’un takımında yarışmayı sürdürdü. 2014 senesinde  Behzat Gerçeker’in yönetimindeki Enbe Orkestrası’nda, sonrasında başta Ajda Pekkan olmak üzere birçok ünlü şarkıcıya vokalisti olmuştur. 2020 senesinde TV8’de yayınlanan ‘Kırmızı Oda’ dizisinde ‘Can’ karakterinde de oldukça dikkat çekmişti.

Yorum yapın