Bir döneme damga vuran ‘Mahallenin Muhtarları’ dizisindeki ‘Behiye’ karakteriyle tanınan ve sonrasında pek çok yapımda rol alan Filiz Taçbaş, siyasete atılmaya karar verdi. Ünlü oyuncu, Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2. bölge milletvekili aday adaylığı için başvuru yaptığını duyurdu. Taçbaş, “Cumhuriyetimizin 100. yılında bir olabileceğimiz, tüm sorunların altından tek yumruk olarak kalkabileceğimiz… Vatanıma ve milletime yoldaş olacağım bir göreve adım atıyorum. CHP İzmir 2. bölge milletvekili aday adaylığı için başvurumu yaptım. Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda yoluma devam edeceğim. Saygılarımla” ifadelerini kullandı.

Bir dönem damga vuran ‘Mahallenin Muhtarları’ dizisindeki ‘Behiye’ karakteriyle ünlü ve ardından pek çok yapımında rol alan Filiz Taçbaşsiyasete atılmaya karar verdi.

Ünlü oyuncu, Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2. bölge milletvekili adaylığı için başvuruda bulunduğunu duyurdu.

Taçbaş, “Cumhuriyetimizin 100. yılında bir olabileceğimiz, tüm rekorların altından tek yumruk olarak kalkabileceğimiz… Vatanıma ve milletime rakibi olacağım bir göreve adım atıyorum. CHP İzmir 2. bölge milletvekili adaylığı için başvurumu yaptım. . Saygılarımla” ifadesini kullandı.

Yorum yapın