Bir döneme damga vuran gazeteci Mithat Bereket, Sürmenaj hastalığıyla mücadele ediyor

Özellikle 90′ ​​ekrana sahip olan güvenilir habercilik ile ilgili olan söz ettiren Mithat Bereket, yaşadığı Sürmenaj sınıflandırmalarına ilişkin değerlendirmeler verdi. Uzun ortalarda görünmeyen Bereket’in ne düşündüğü merak ediliyor.

Mithat Bereket, 2019 yılında paylaşımda, gazetecilik mesleğini neden kullanmaktan vazgeçmişti. Bereket, “Hepinize merhaba, geri kalan bir şeyler karalamak için 3-4 “denebilecekmindemlenmesi ” için… Heyhat, duygu iyi ki de bekleymişim, bu süre boyunca, yaklaşık 500 bin küsur “TT” olmuşum. Tanıdık, tanımadık herkese teşekkürler. Evet… Bir geziden gelmeden benimle birlikte olabildim. kullanmıştı.

Bir döneme damga vuran gazeteci Mithat Bereket, Sürmenaj hastalığıyla mücadele ediyor

Bereket’in Özer Bereket 2 yıl önce sosyal medyadan kullanıcılardan bir fotoğrafla usta gazetecinin oğlu paylaşmıştı. Mithat Bereket, hakkında yapılan haberlere ve gelen iyi dilek dosyana, “benim için yetiştirilenze ve kutlarınıza sonsuz teşekkürler” ile ilgili değildi.

Bir döneme damga vuran gazeteci Mithat Bereket, Sürmenaj hastalığıyla mücadele ediyor

10 Ekim 1966’da Ankara’da doğan gazeteci-yazar Mithat Bereket, TED Ankara Koleji’nden 1984’te mezun oldu. Bereket, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde okudu. Bereket, Lise basketbol oynamak ve bu spor takım millî takım oyunculuğuna kadar yükseldi.

Bereket, üniversitelerdeki uygulamalar programı ile bir yıl yıl Amerika’da eğitimini sürdürdü. Üniversitede öğrenciyken Milliyet gazetesindeki yarışmacılarda açmış. 1988 yılında üniversiteden mezun oldu ve İngiltere’de Lancester Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde “Kıbrıs” başlangıç ​​aşamasından başlamak üzere. Aynı zamanda BBC’de televizyonculuğu kurslarına katıldı. Aynı üniversitede “Köktendinci Hareketler” konusunda doktora yaptı.

1990 yılında “32. Gün” dış haberler Yolculuğu ile iş başındaki öğrenciler, aynı programda dış haberler olarak sürdüren Berek gazetesinde de devam etti. Ayrıca 1997-98 Best FM “Sesli Gazete’de hazırlandı. Hazırlayıp “Pusula” haber programı 1995 yılında Kanal D’de, 1996 yılında Star TV’de yayımlandı. 1999’dan itibaren NTV’de yaşıt geldi.

Özellikle Güneydoğu sorunu ve PKK, Ortadoğu sorunu ve siyasette’ Bereki gözden geçirilmiş MiTv, NTV Dışta dış cephede Haberler koordinatörü olarak görev yaptı. Ayrıca, bazı önemli olaylarda ana yorumcu olarak yer aldı. Serbest gazeteci ve gazeteci olarak iyi şans bulundu. analiz Mandela, Butto, Kaddafi, Barzani, Talabani, Rabin, Perez, Arafat’ın da olduğu yerde lider ve devlet adamıyla röportajlar yaptı.

Bir döneme damga vuran gazeteci Mithat Bereket, Sürmenaj hastalığıyla mücadele ediyor

Sürmenaj, sınırları aşmaması açısından gözden geçirilemez.

Servet Uzun

Gazeteciler Günü, Mithat Bereket, Dergi, Haberler

Yorum yapın