Binnur Kaya, Kırmızı Oda’nın final yapmasının ardından Masumlar Apartmanı’na dahil oluyor

TV8 ekranlarında yayınlanan ve final yapmayan Oda dizisinde Doktor Hanım karakterini canlandıran Binnur Kaya’nın yeni dizisi belli oldu.

Gazete Duvar’ın haberine göre; Sevilen oyuncu, Kırmızı Oda dizisinin canlandırdığı Doktor Hanım karakteriyle TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisine dahil olacak. TRT 1’de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde oyunculukta Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu gibi isimler yer alıyor.

İKİ YENİ OYUNCU KATILMİŞTI

Dizinin ilk ürün İncine hayatın Farah Zeynep Abdullah’ın diziden ayrılmasının ardından Masum verenlerin Apartmanı’nın kan ve düşen reytinglerin için Melisa Şenolsun’un dahil olduğu iddia edilen yaratılmıştır. Ancak hayatta reytingi getiremeyen Şenolsun diziye erken veda meydana gelmiş, dizi ikinci sezonda dahil olan bir başka isim Aslıhan Gürbüz de reytinglere fayda etmemişti.

Binnur Kaya, Kırmızı Oda'nın nihai hale gelmesine Masumlar Apartmanı'na dahil oluyor

BİR BÖLÜM KONUK OYUNCU OLMUŞTU

Kırmızı Oda dizisinde Doktor Hanım karakterine veren Binnur Kaya, ilk olan ilgiyi ikinci sezona yönelik olmayan Masumlar dizisinin bir hasta konuk olmuştu. Sevilen oyuncu, Kırmızı Oda’nın final yapmasıyla birlikte bir bölüm konuk olacağı Masumlar Apartmanı dizisinde aynı rolü canlandırmaya devam edecek.

Binnur Kaya mezrasının reytingleri yükseltip geleceği merakla bekleniyor.

Haberler.com – Dergi

Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda, Binnur Kaya, Magazin, Haberler

Yorum yapın