Bingöl’de il protokolü depremzedeler ile bayramlaştı

Bingöl‘de il protokolü depremzedeler ile bayramlaştı

BİNGÖL – Bingöl İl Protokolü, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezinde meydana gelen depremin ardından Bingöl’e yakın KYK yurdunda misafir edilen depremzedeler ile başramlaştı.

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremin ardından Bingöl’e yakın KYK yurtlarında misafir edilen depremzedeleri il hanedanını ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Programa Vali Vekili Abdullah Özübek, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz, AK Parti Milletvekili Fevzi Berdibek, 49. Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Süleyman Akbay, İl Emniyet Müdürü Ali Canbolat, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Gökhan Şahin, Belediye Başkanı Erdal Arıkan, Ticaret Odası Başkanı Kadir Çintay ve ildeki kurum amirleri katıldı.

Vali Vekili Abdullah Özübek konuşan Vali Vekili Abdullah Özübek, “Hepinizin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum. 11 ayın sultanını geride bıraktık. Birlik ve beraberliğimizi daim kılmıştır.Boyutları yaklaşık 2 kalıntılarımızla misafirimiz oluyor.İl protokolümüzle istedikleri ki bugün sizler ile bir arada olmakta.Valimiz Deprem yerinde bugün ve yarın bayramlaşmak için orda olacaklar. Başkanlarımızla bayramlaşmak için bugün buradalar.

TBMM Planı ve Bütçe Komisyonu Cevdet Yılmaz Kahramanmaraş Bingöl Güncel Haberler

Yorum yapın