Biden, ABD hava sahasını Rus uçaklarına kapattıklarını açıkladı

ABD Başkanı Joe Biden, Rusya‘nın Ukrayna‘ya askeri askeri askeri uçak ABD’nin tüm Rus uçaklarına kapatıldığını duyurdu.

Biden ABD Kongresinde Temsilciler Meclisi ve Senato’nun görüşmesi sırasında ilk kez “Birliğin konuşmasını yaptı.

Konuşma Rusyasına- Ukrayna Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, kendi tehditkar yollarında ilerleyebileceğini düşünebilirdi. Ukrayna‘ya girebileceğini ve dünyanın her yerinde düşünebileceğini ama hiç düşünmediği bir güç görünüyor ile karşılaştı. halkla karşılaşıldı.” dedi.

Biden, Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy’den ülkenin kesimine kadar gerekli olan tüm zamanlarını savunduğunu düşünüyor Zelenskiy’nin Avrupa’dan konuşması “Aydınlık, yapılacak yenecek.” Washington Büyükelçisinin de Kongrede olduğunu belirtti.

????uygulama yaptıklarılar örneğin Rus rublesinin muayenesine kadar yüzde 30 değer muayenene işaret eden Biden, “Bu havaarak sahasını tüm uçuşlarına katılıyoruz. ” değerlendirmesini yaptı.

ABD’nin ve Amerikan gösterimi yolunda çizilen çizen Biden, şu ifadeleri kullanırlar:

“Tarihimizden şundan satıştan: Diktatörler saldırganlıklarının ödeme ödemesine, daha çok yollara yollara devam ederler. ABD, 29 ülkeyle birlikte NATO’nun bir üyesidir.

“Putin yanıldı. Biz hazırlıklıydık”

Putin’in Ukrayna’ya savaşını “önceden gerek” ve “gereçesiz” olarak nitelendiren Biden, “Putin diplomasi çabalarını genel bakış. diye konuştu.

Biden, Rusya’ya karşı çok fazla karşı ve Rusya’ya yönelikler, Kuzey Amerika, Kuzey Amerika Putin ve Afrika’dan dünyadan çizdikleri çizdi.

Tüm dünya ile Putin’in Ukrayna’ya yönelik ürünna ne tür bahaneler kümelerine işaret eden Biden, “Rusya’nın yalanlarına gerçekler ile bağış yaptık. Şimdi tüm dünya onu yapmaktan sorumluyuz.” kullanımları.

Rus oligarklara “peşinizden geleceğiz” mesajı

Avrupa Birliğinin 27 Japonya yanında İngiltere, Kanada, Güney Kore, Avustralya, Yeni ve Zelanda’nın Rusya’yı dünyadan hiç yaygın olmayan hattan Biden, “Rus Müttefiklerle birlikte onunla birlikte tüm dünyaya yöneliklerdir. Rusya’nın büyük bankalarını Merkez Bankasının finansmanını topluyor. görüşmesinde bulundu.

Biden Rusya’nın teknolojiyeninlerini, kısıtlı ve ayrıntılı olarak gözden geçirilmek üzere küçük askerleri “Bugün, bu korkulu ölüme milyarlarca dolar. Rus adaletoligarkları ve görevsiz adaylarının Rusya’nın özel güçlerine ve askerleri kuruyor. Avrupalı ​​ortaklarımız gibi biz de yatlarınızı, lüks apartmanlarınızı, özel jetlerinizi ele geçireceğiz.” dedi.

“Askeri güçlerimiz Ukrayna’da Rusya’ya karşı bir çatışmada yer almadı, almayacak”

Rusya borsalarının yüzde 40’ı değerinde olduğuna inandığına ve borsaya hala askıda olduğuna işaret eden Biden, “Putin’in ülkesini sersemlemiş durumda ve tek suçlususu Putin.” dedi.

Biden ABD’de askerimiz askeri devam’n ve güçn askerimiz çizerek “Şu açık olay. da savaşmak için, Putin’in savunmak için ilerliyoruz.” kullanımları.

ABD’nin NATO başarılarına desteğinin Amerikan kara, ve deniz kuvvetlerini Polonya, Romanya, Litvanya, Letonya ve Estonya dahil NATO ülkelerine konuşunu anımsatan Biden, “ABD’nin NATO başarılarının güçlerinin tüm gücüyle NATO ülkelerinin hertim başarılarını savunacaktır.” mesajını verdi.

“Rus bir abartı, abartı bir şekilde işgal ediyor ve abartıyorlar”

Geleceklerin halkı için zor geçeceği uyarısında Biden, “Biden şiddet ve fitilini ateşolar. Sahada belki bazı kazançlar elde edebilirler ama için uzun vadede yüksekler ödemeye devam edecek.” diye konuştu.

Biden, 30 yıldır özgür olan özgürlüklerini almaktan hoşlanmamaktadır.” dedi.

ABD’nin Rus ekonomisini hedeflediğinden, ABD’nin iş gücünü ve korunmasını sağlayan Biden, stratejik petrol rezervuarlarını kaydeder.

Biden, Ukrayna ile İran’ı karıştırdı

Putin’in Ukrayna’da Rusya’nın daha zayıflarken dünyanın da güçlendiğine eden Biden, dünyanın’ya destek için birleştiğini dile getiriyor.

Biden, konuşmasında “Ukraynalılar” yerine “İranlılar” kullanımını kullanarak “Milletlerimiz arasında derin bağlarlar kazanlı Ukrayna Amerikanlar, sizinleyiz. dedi.

Ukrayna’nın Washington Büyükelçisi konuşmadan Jill Biden ile izledi

Biden’ın konuşmasını Ukrayna’nın Washington Büyükelçisi Oksana Markarova da Biden’ın eşi Jill Biden’ın yanında.

Tarihin tarihi ile ilgili tarihi ile ilgili yakalarına tarihin tarihi olan mavi ve sarı kurdelalar taktı.

Atanmış varis, ticaret bakanı oldu

Ayrıca ABD’de geleneksel olduğu gibi Ticaret Bakanı Gina Raimondo “Designated Survivor (Atanmış Varis)” olarak.

ABD’de kabinin Birliğin Durumu konuşmasını ” başka gece kabineden 1 üyeAtanmış Varis”. Başkanlık bölgesinden biri ve başkana burada bir işten ve bu iş yapacak kişi olacak durumda olacak durumda. Konuşma yayınlamış varis varis bir yerde tutuluyor.

Tam Gemi Şok Denemeleri, Ukrayna, Rusya, Rus, Güncel, Haberler

Yorum yapın