Bıçaklı eski eş dehşeti kamerada! Kadını ölümden montu kurtardı

25 Ocak Çarşamba günü saat 15.00 sıralarında Kağıthane Çağlayan’da eski eşi Fitnet K.’yı (37) arayan Turgay P., aralarında görüştüklerini söyledi. Bunun üzerine kadın, Turgay P. ile görüşmeyi kabul ederek sokak üzerinde buluştur. Bir yandan konuşarak bir yandan da yürüyen ikili, kısa bir süre sonra tartışmaya başladı.

Tartışmanın birliği üzerine Turgay P., kadının elindeki cep telefonunu almak istedi. Kadının direnişi üzerine kişisel cebinden çıkardığı ekmek bıçağıyla evdeki sokak bıçakladı. Şahıs’ın bir sonraki kadınının eline geçen cep telefonuyla koşarak kaçtı.

Kadının hizmetlerini duyan esnaf ürünlerini çıkarırken, ihbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri kadının vücudunda yaptığı kontrollerde, montunun kalın olması nedeniyle bıçağın hafif şekilde yaraladığını tespit etti. Ambulansta tedavi yapılan kadının ardından taburcu edildi. Olayın ardından çarpışmayı başlatan polis ekipleri, kadının ifadesini alarak saldırganlar eski eşi yakalamak için çalışma başlattı.

Emniyette çeşitli suçlardan çok sayıda kaydı bulunan Turgay P., polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. İşlemleri tamamlanan kişisel, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Kağıthane Çağlayan 3. Sayfa Haberler

Yorum yapın