Beyonce’nin ‘beğenilmeyen’ filmi Netflix’te en çok izlenenlerde

Oyuncu kadrosunda Beyonce ve Idris Elba’nın bulunduğu ve çıktığı 2009 yılında eleştirmenlerin beğenmediği ‘Obsesed’ filmi, Netflix’te yükselmeye devam ediyor.

– Şarkıcı Beyonce’nin Idris Elba ile birlikte rol aldığı 2009 yapımı filmi ‘Obsessed’, son günlerde Netflix’in ‘en çok İzlenenler’ listesinde yükselişe geçti. 

‘Obsessed’, daha önce ‘Dreamgirls’, ‘Austin Powers’ ve ‘The Lion King’ gibi filmlerde rol alan Beyonca’nin oyunculuk kariyerinde en kötü filmi olarak kabul ediliyor. Çıktığı 2009 yılından itibaren eleştirmenler ve izleyiciler tarafından eleştirilen film, Rotten Tomatoes platformunda eleştirmenlerden yalnızca 19/100, izleyicilerden ise 46/100 puan alabilmişti. 

Beyonce’nin ‘Black is King’ ve ‘Epic’ gibi diğer filmleri ise aynı platformda yüzde 50’nin üstünde bir puan elde etti. 

’20 MİLYONLUK BÜTÇEYLE 74 MİLYONLUK HASILAT YAPTI’

Film, eleştirmenler tarafından çok eleştirilse bile 20 milyon dolarlık bütçesiyle 73.8 milyon dolarlık hasılat yapmayı başardı. 

Film, Derek Charles’ın (Idris Elba) karısı Sharon (Beyonce) ile sahip olduğu güzel hayatının, çalıştığı şirkete Lisa adlı bir kadının geçici süreliğine çalışmak için gelmesiyle değişmesini konu alıyor. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

YouTube video
Yorum yapın