Beylikdüzü’nde elektrik direğine çarpan motosikletteki kurye hayatını kaybetti

Beylikdüzü‘nde elektrik direğine çarpan motosikletteki kurye hayatını kaybetti

İSTANBUL – Beylikdüzü‘nde bir siteye sipariş götüren restoran kuryesinin motosikleti virajı alamayarak elektrik direğine çarptı. Sürücü olayının yerinde hayatını kaybederken, kaza anı güvenlik kameraları tarafından kaydedilir.

Olay, saat 16.00 sıralarında Beylikdüzü Yakuplu Liman Yolu Caddesi’nde yaşandı. Bir restorana ait yabancı uyruklu motosikletli kurye, sipariş götürmek için seyrederken girmeye çıkmak istedi. Hakimiyetini kaybeden ve kasksız olduğu öğrenilen kurye, yol üzerindeki elektrik direğine çarparak ağır yaralandı. Kazayı gören çevredeki araştırmalar sağlık ve polis ekiplerine haber verdi. Sağlık görevlileri, üzerinden kimlik çıkman ancak iş yerinin yabancı uyruklu olduğunu söyleyen Ali isimli kuryenin olay yerinde hayatını kaybettiğini söyledi. Kuryenin cenazesi morga kaldırıldı.

Kaza anı güvenlik kamerasında

Yaşanan kazası anı ise bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde, aşırı siparişlerin getirdiği sitenin olduğu gemiye girmek isterken direksiyon hakimiyetini kaybetmeyip aydınlatma direğine çarptığı görülüyor.

Beylikdüzü 3. Sayfa Haberler

Yorum yapın