Berkun Oya’nın ‘Kuvvetli Bir Alkış’ dizisinden ilk fotoğraflar

Netflix, ‘Bir Başkadır’ ve ‘Cici’ yapımlarının yaratıcısı Berkun Oya’nın yeni mini dizisi ‘Kuvvetli Bir Alkış’tan fotoğraf yayınladı. 

‘Bir Başkadır’ ve ‘Cici’ yapımlarının yaratıcısı Berkun Oya’nın yazıp yönettiği mini dizi ‘Kuvvetli Bir Alkış’tan ilk fotoğraflar yayınlandı. Dizi, 29 Şubat’ta Netflix’te izleyicilerle buluşacak. 

Başrollerinde Aslıhan Gürbüz, Fatih Artman ve Cihat Süvarioğlu’na yer veren mini dizi, anne, baba ve çocuktan oluşan bir çekirdek ailenin on yıllara yayılan yolculuğunu, birbirleriyle ve onları çevreleyen toplumla çatışmalarını kendine özgü bir evren yaratarak anlatıyor. Yapımını Krek Film’in üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda aynı zamanda Cengiz Bozkurt gibi sevilen isimler de yer alıyor. 

Berkun Oyanin Kuvvetli Bir Alkis dizisinden ilk fotograflar

‘Kuvvetli Bir Alkış’ın konusu şöyle:

Anne, baba ve çocuk… Portakalda vitamin olduğu geçmişe duyduğu özlemle, varoluşun doğasını sorgulayan bir çocuk… Çekirdek bir ailenin on yıllara yayılan yolculuğunu konu alan hikaye, aile fertlerinin birbirleriyle ve onları çevreleyen toplumla çatışmalarını anlatıyor. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Yorum yapın