Berfu Yenenler’in konuğu MasterChef Üçlüsü Sergen, Tahsin ve Hasan oldu! Gülmekten kırıp geçirdiler

Berfu Yenenler’in konuğu MasterChef Üçlüsü Sergen, Tahsin ve Hasan oldu! Gülmekten kırıp geçirdiler

Inci Taneleri birinci bolume Dilber dansi damga vurdu Inci Taneleri

Sosyal medya fenomeni ve talk show sunucusu Berfu Yenenler, yeni programı “Berfu Yenenler Talk Show Perileri” ile izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Her hafta farklı konuklarla keyifli sohbetler gerçekleştiren Yenenler, son bölümde MasterChef yarışmasının sevilen isimleri Sergen, Tahsin ve Hasan’ı ağırladı.

MasterChef Türkiye’nin finalisti Sergen, yarışmanın en renkli karakterlerinden Tahsin ve yarışmanın en genç yarışmacısı Hasan, Yenenler’in programında hem eğlendiler hem de eğlendirdiler.

ESPRİLER HAVADA UÇUŞTU

Üçlü, yarışma sırasında ve sonrasında yaşadıkları ilginç anekdotları, hayallerini, planlarını ve hedeflerini paylaştılar. Yenenler’in sorularına samimi ve esprili şekilde yanıt veren üçlü, izleyicilerden tam not aldı.

Berfu Yenenler'in konuğu MasterChef Üçlüsü Sergen, Tahsin ve Hasan oldu! Gülmekten kırıp geçirdiler

Programda ayrıca MasterChef üçlüsünün sohbet yetenekleri de test edildi. Yenenler, üçlüye sorular sordu. Sergen, Tahsin ve Hasan, verdikleri cevaplar Berfu Yenenler’i şaşırttılar. Yenenler ve seyirciler, üçlünün yaptığı espiriler karşısında gülmekten kırıldılar.

KAHKAHA TUFANI YAŞANDI

Yenenler’in programına katılan MasterChef üçlüsü, hem yemek yapma hem de sohbet etme konusunda ne kadar başarılı olduklarını bir kez daha gösterdiler. Programda havada uçuşan dedikodular ve itiraflar da izleyicileri kahkahaya boğdu. Yenenler’in programı, MasterChef üçlüsünün katılımıyla daha da renklendi.

Berfu Yenenler'in konuğu MasterChef Üçlüsü Sergen, Tahsin ve Hasan oldu! Gülmekten kırıp geçirdiler

Yenenler, yeni programıyla her hafta farklı konuklarla izleyicilere eğlenceli ve keyifli dakikalar yaşatmaya devam edecek. Yenenler’in programını kaçırmayın.

BERFU YENENLER TALK SHOW FULL İZLEMEK İÇİN LİNK

Berfu Yenenler Talk Show full izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Berfu Yenenler Talk Show Full İzle…

YouTube video

Yorum yapın