Berdan Mardini hasta mı, sakatlandı mı, neden Survivor’dan ayrıldı?

Berdan Mardini hasta mı? Survivor 2023’te geçen salı günü konseyde yapılan oylamada Ümit Erdim’in veda toplantısından sonraki iki isim daha yarışmadan ayrıldı. Ayrılanlar arasında Berdan Mardini de vardı. Peki Berdan Mardini hasta mı, sakatlandı mı, neden Survivor’dan ayrıldı? İşte detaylar…

Survivor 2023’te ünlüler takımındaki yaprak dökümü devam ediyor. Ümit Erdim’in oylama sonucu elenmesinin ardından Berdan Mardini ve Seçkin Piriler de yarışmaya veda etti. Bir zamanlar Survivor’da oyunlarda yer almayan Berdan Mardini, sağlık sorunları nedeniyle veda etmek zorunda kalırken; Seçkin Piriler ise ada koşullarının kendisini çok zorladığı yargılamalardan kendi istekleriyle ayrıldı.

Bir zamanlar yaşadığı oyunlarda neden yer almadığı merak konusu olan Berdan Mardini’nin sağlık sorunları nedeniyle Survivor’a devamı açıklandı. Acun Ilıcalı, danışmanlara devam etmek istemek istemediğinin sorulduğunu ve Berdan Mardini’ye gitmenin istediğini söyledi.

Berdan Mardini hasta mı, sakatlandı mı, neden Survivor'dan ayrıldı?

Seçkin Piriler ise Survivor’dan kendi isteğiyle ayrıldı. Piriler, ada hükümlerinin kendisini çok zorladığını ve devam etmek istemediğini açıkladı. Bunun üzerine Piriler öğesi gecesinde oy kullanamadı ve kendisine de oy atılamadı.

Berdan Mardini hasta mı, sakatlandı mı, neden Survivor'dan ayrıldı?

survivorallstar2022.com / Onur Bayram – Gündem

Berdan Mardini Gündem Magazin Haberler

Yorum yapın