“Beni yaşadıklarım bu hale getirdi” diyen İlyas Salman’dan inancıyla ilgili şaşırtan sözler

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane yeşilça taşlarından bu haftaki konuğu İlyas Salman oldu.Acılar içinde geçen bir çocuklukta yaşadığını söyleyen Salman, Allah’a olan inancından sonra kendisinden sonra öğrenilen dile getirdi.

“BENİ YAŞADIKLARIM TANRI TANIMAZ HALE GETİRDİ”

“Beni inancım Tanrı’yı ​​tanımayan insanlardı. Hiçbir zamana saygısızlığına inanmamalarına. İnanan hiç kimseye saygısızlık etmiyorum ama bana inancım konusunda tereddüt etmek istiyorum” dedi.

“TANRI VARSA BENİ CEHENNEME GÖNDERECEĞİNİ ZANNETMİYORUM”

İnancının “Ateistlik” olup olmadığı kesin olarak kesin olarak kalırn İlâs Salman, ölüm korkusundan dolayı miras kalacağını söylüyor usta oyuncu “Ahirette Allah’ın yapısıyla net bir şekilde bir şekildesam o O’ndan özür dilerim” dedi. Salman’ın resmi olarak devam ettirildi; “Tanrı varsa eğer beni cehenneme göndereceğini hiç zannetmiyorum. Ben direk cennetlik kulum. Kimseyi aldatmadım. Kimseye bile bile yalan söylemedim. Kimseye acı çekmedim. Ailem de bilir beni, Kars’ta bir kedinin duysam İstanbul’da ağlayan biriyim. ‘Keşke olsa da inansam diyorum.

“KÜSMEK İÇİN NEDENLERİM DAHA AĞIR BASIYOR”

İlyas Salman, Kalaycıoğlu’nun “Yaşandığın hayatta mutlu olduğun, hayatta olan da, yetiştirileceklerin torunlarını kucağına alınan bir şeyin doğurması ne? daha ağır basıyor.

Zehra Yaşık

İlyas Salman Dergisi Haberleri

Yorum yapın