Bayramda yağmur yağacak mı? Ramazan Bayramı’nda hava yağmurlu mu? Hafta sonu yağmur yağacak mı?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre düzenleme genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara, Ege (Muğla dışında), Batı Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu’nun kuzeybatısı, Batı ve Orta Karadeniz ile Yozgat, Kayseri, Sivas ve Giresun çevrelerinin sağnak ve göklere çıkacağı tahmin ediliyor. Vatandaşlar Bayramda yağmur yağacak mı? Ramazan Bayramı’nda hava yağmurlu mu? Hafta sonu yağmur yağacak mı? sorularını araştırıyor.

ramazan bayramı‘na sıralanan gün kala hava durumu raporu da merak konusu oldu. Arife günü yani perşembe yurt genelinde hava sıcaklıkları azalacak. Bayramın 1. gününde olan cuma, cumartesi ve pazar günü de Türkiye genel hava durumu ise araştırılıyor. Arama motorlarında aratılan Bayramda yağmur yağacak mı? Ramazan Bayramı’nda hava yağmurlu mu? Hafta sonu yağmur yağacak mı? soru bakımlarının haberlerinde yer alıyor.

BAYRAMDA YAĞMUR YAĞACAK MI?

Ramazan Bayramı’na sayılı gün kala hava durumu raporu da merak konusu oldu. Arife günü yani perşembe yurt genelinde hava sıcaklıkları azalacak. Bayramın 1. gününde olan cuma, cumartesi ve pazar günü de Türkiye’nin genelini sağnak göstermesi bekleniyor. Ramazan’ın oğlu günlerine kızılırken herkes 3 günlük bayram tatili için planlar yapmaya başladı. Bu noktada tatilin buluşması cuma ve sonraki gün havanın nasıl olacağı merak edildi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün sayfasında yer alan haftalık hava raporu tahminine göre bayramın ilk günü 21 Nisan Cuma günü neredeyse Türkiye’de sağnak gösterisi etkili olacak. Aydın, İzmir, Muğla, Antalya, Adıyaman, Şanlıurfa, Mardin yağış beklenmeyen iller arasında. Aynı şekilde cumartesi ve pazar günü de birçok kent yağmurlu havanın etkisi altında olacak. Pazar günü Marmara ve Ege’nin bir bölümünü güneşini alacak.

Bayramda yağmur yağacak mı?  Ramazan Bayramı'nda hava yağmurlu mu?  Hafta sonu yağmur yağacak mı?

Ramazan Bayramı Gündem Yaşam Haberleri

Yorum yapın