BAYKAR Teknoloji Genel Müdürü Bayraktar: “Böyle iftiralar ile karşılaşacağımızı beklemezdik”

BAYKAR Teknoloji Genel Müdürü Haluk Bayraktar, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın sadece hükümeti BAYKAR’a destek verdiği ve BAYKAR’ın rekabetten korktuğu iddialarına bir canlı yayın makinesi cevap verdi. Bayraktar, bakış açısıyla ilgili, “11 yıl bakanlık yapmış bir insan ‘rekabet yok’ diyebilir mi?

BAYKAR Teknoloji Genel Müdürü Haluk Bayraktar, özel bir televizyon kanalının canlı yayın kullanıcı firmalarının kullanım iddialarına yanıt verdi.

“Bu işleri yapmak kolay yapmak zor”

BAYKAR’a destek devlet çabası hakkında konuşan Bayraktar, “Konuyu 180 derecelik terastan göstermesi. Olduğundan farklı gösterme teşebbüsü. Bu görevlerin hedefini kolay yapmak zor. Bugüne kadar çok ince oyunlarla karşılaştık. kimse yüzüne gülerek ‘seni engelliyorum’ demiyor, ‘ben bu işin destekçisiyim’ diyerek seni engelliyor.Bizi sahada savaşan birlikler destekledi” dedi.

“Böyle iftiralar ile karşılaşacağımızı beklemezdik”

Ali Babacan’ın hükümeti sadece BAYKAR’a destek verdiği ve BAYKAR’ın rekabetten korktuğu iddialarına ilişkin ise Bayraktar “Bu beyefendi konuşuyor. 8 yıl Milli Güvenlik Kurulu’nu genişlettiklerini söylüyor. 1 gün merak etmeyecek mi bu firma ne yapıyor diye. Cumhurbaşkanı’nın damadı diye ürün istemiyor. 11 yıl bakanlık yapmış bir insan ‘rekabet yok’ diyebilir mi? neler derlerdi Bize iftira eden kişi 11 yıllık bakanlık yapmış kişi.Tamam, duyarsız olabilir, ilgisiz olabilir ama böyle iftiralar ile karşılaşacağımızı beklemiyoruz. ?” kullanım kullandı.

“Kızılelma talebinde bulunmak Türkiye’yi bir süper güç sistemini çıkaracak teknoloji”

Kızılelma insansız savaş uçağı hakkında da bilgi veren Bayraktar, “Kızılelma aslında ev sahibi olmak Türkiye’yi bir süper güç hücrelerini çıkaracak teknoloji. 3 bin 500 kişilik gencecik ekiplerle emek veren bir alan aslında Kızılelma. dedi. – İSTANBUL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Haluk Bayraktar Deva Partisi Ali Babacan Yerel Haberler

Yorum yapın