Batuhan Karacakaya’nın eski sevgilisinden gündem olacak açıklamalar: Darp edildim, elimde belgeler var

Yıllar önce yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisindeki Bülent rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan ve geçen sene Survivor 2022’ye katılarak 3. olan Batuhan Karacakaya, şiddet iddiasıyla gündeme geldi. Oyuncunun eski sevgilisi Ayşe Aslanpay, Karacakaya’dan şiddet uygulamalarının açtığı davayı duyurdu.

“DARP EDİLDİĞİME DAİR ELİMDE BELGELER VAR”

Instagram hesabından yazılı açıklama yaparak şiddet tavsiyesi söyleyen Ayşe Aslanpay, “Yaşadığım bu zorlu süreçle ilgili eski erkek arkadaşım Batuhan Karacakaya’dan şikayetçi oldum, darp edildiğime dair elimdeki tüm delilleri dosyaya sundum. Avukatım suç duyurusunda bulunacaktır.Zihinsel olarak o kadar yoruldum ki.Hayatıma devam etmeye çalışıyorum.Bu süreçte destek olan tüm arkadaşıma ve avukatıma teşekkürler” dedi.

BATUHAN KARAÇAYA: SEVDİĞİM KADINA ZARAR VERDİM, PİŞMANİM

Aslanpay daha sonra Batuhan Karacakaya’nın etkisini kabul ettiği bir videoyu yayınladı. Karacakaya söz konusu videoda “Bugün 15 Şubat… Ben seven kadına Ayşe’ye zarar verdim. Bunun için çok pişmanım. Konu her ne olursa olsun tartışmanın boyutu her ne olursa olsun bana bir şey yapılsa bile ben seven kadınına zarar verdim. Bugünden Ayşe’den itibaren ‘nin akrabalarıyla ilgili herhangi bir fiziksel hasarla ilgili bir mesele olduğunda beni bu videoyla yargılanabilir. Benim videomu da her yere yayabilir. Benim kendimi savunmaya tek bir kelimem dahi olmayacak.

Ecem Altan

Batuhan Karacakaya Kadına şiddet Magazin Haberler

Yorum yapın