Başrollerini Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve Barış Falay’ın paylaştığı Ömer dizisi, gerek hikayesi gerek oyuncu kadrosuyla büyük ilgi görmeye devam ediyor. Dizide ‘Ömer Ademoğlu’ karakterine hayat veren Selahattin Paşalı, oyunculuk performansıyla olduğu kadar özel hayatıyla da adından söz ettiriyor. Geçen yıl Lara Tümer ile nikah masasına oturan ve kısa bir süre sonra kızı Pera’yı kucağına alan ünlü oyuncu, 2 Şubat tarihinde 33 yaşına bastı. Lara Paşalı da eşinin doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı. “DERT ORTAĞIM, KOCAM, BABAMIZ…” Lara Paşalı, eşi Selahattin Paşalı’ya “İyi ki zamanında seni gözüme kestirdim de bugün 3 kişilik bir aile olduk. Hayatımdaki en iyi arkadaşım, sevgilim, ruh eşim, dert ortağım, kocam, babamız. İyi ki doğdun aşkım” sözleriyle seslendi. Ünlü isim, paylaşımına yazdığı mesajında “Hiç resim çekilen bir çiftiz değiliz o yüzden bu sabah yakalamışken çektim hemen” detayını da vermeyi ihmal etmedi.  Eşinin paylaşımına kayıtsız kalamayan Selahattin Paşalı da “Seni seviyorum anne! İyi ki varsın” yorumunu yaptı.

Başrollerini Selahattin PaşalıGökçe Bahadır ve Barış Falay’ın paylaştığı Ömer dizisi, gerek hikayesi gerek oyuncu kadrosuyla büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Dizide ‘Ömer Ademoğlu’ karakterine hayat veren Selahattin Paşalı, oyunculuk performansıyla olduğu kadar özel hayatıyla da sahiplerinden söz yürütüyor.

Geçen yıl Lara Tümer ile nikah masasına oturan ve kısa bir süre sonra kızı Pera’yı kucağına alan ünlü oyuncu, 2 Şubat tarihinde 33 yaşında bastı. Lara Paşalı da eşinin doğum günü sosyal medya hesabından paylaştığını kutladı.

“DERT ORTAĞIM, KOCAM, BABAMIZ…”

Lara Paşalı, eşi Selahattin Paşalı’ya “İyi ki zamanında seni gözüme kestirdim de bugün 3 kişilik bir aileydik. Hayatımdaki en iyi arkadaşım, sevgilim, ruhum, derdim ortam, kocam, babamız. İyi ki doğdun aşkım” sözleriyle seslendi.

Ünlü isim, paylaşımına yazdığı mesajda “Hiç resim içermeyen bir çiftiz olmadığımız o yüzden bu sabah yakalamışken çektim hemen” detayını da ihmal etmedi.
Eşinin paylaşımına kayıtsız kalamayan Selahattin Paşalı da “Seni seviyorum anne! İyi ki varsın” yorumunu yaptı.

Yorum yapın