Başrollerini Oktay Kaynarca, Ebru Özkan, Pelin Akil, Ali Seçkiner Alıcı, Engin Benli, Ragıp Savaş ve Işıl Yücesoy gibi isimlerin paylaştığı Ben Bu Cihana Sığmazan dizisi, atv ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. 2016 yılında meslektaşı Ertan Saban ile nikah masasına oturan Ebru Özkan’ın başrolü olduğu Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin son bölümündeki görüntüsü kafa karıştırdı. 44 yaşındaki oyuncunun belirginleşen karnı akıllara 2. kez hamilelik iddiasını getirince menajerlik şirketinden jet açıklama geldi. Menajerlik şirketinden oyuncunun son dönemde biraz kilo aldığı belirtilerek “Ajansımızın tek hamile olan oyuncusu Funda Eryiğit” açıklaması yapıldı.

Başrollerini Oktay Kaynarca, Ebru ÖzkanPelin Akil, Ali Seçkiner Alıcı, Engin Benli, Ragıp Savaş ve Işıl Yücesoy gibi isimlerin paylaştığı Ben Bu Cihana Sığmazan dizisi, atv ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

2016 yılında meslektaşı Ertan Saban ile nikah masasında oturan Ebru Özkan’ın başrolü olduğu Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin son bölümdeki görüntüsü kafa karıştırdı. 44 yaşındaki hamilenin belirginleşen karnına akıllara 2. kez hamile iddiasını taşımace menajerlik şirketinden jet açıklaması geldi.

Menajerlik şirketinden şirketin son döneminde biraz kilo aldığı ek “Ajansımızın tek hamile olan oyuncusu Funda Eryiğit” çevirisi yapıldı.

Yorum yapın