Başrollerini Aslı Bekiroğlu, Hakan Meriçliler, Gürgen Öz ve Burçin Abdullah paylaştığı ‘Sıkı Dostlar’ filminin çekimler için Şile’de bulunan ekibi; basın mensuplarının soruların yanıtladı. Çekimlerin çok keyifli geçtiğini belirten oyuncular, “Çok eğleniyoruz, gayet güzel, nazar değmesin. Kahkahası çok bol set” ifadelerini kullandılar. Hakan Meriçliler, “Sette başınıza gelen enteresan bir olay oldu mu?” sorusu karşısında, Aslı Bekiroğlu’nun yaşadığı büyük sağlık probleminden bahsetti. “SAHALARA GERİ DÖNDÜ” Meriçliler, “Aslında bu filmde enteresan şeyler olduğunu soruyorsunuz. Biz yola beraber çıkarken ve film başlamak üzereyken Aslı belinden su aldırdığı için bir rahatsızlık yaşadı. Burada ambulansta bir gün yattı. Ambulansta öyle duruyordu, içimiz parçalandı. Ondan sonra Aslı ile yola devam edilemeyeceği gibi bir durum söz konusu olduğu için filme 1-2 gün ara verdik. Sonra ‘yeni bir oyuncu değişikliği olmalı mı olmamalı mı?’ derken asla ve asla vazgeçemeyeceğimiz için tekrar Aslı sahalara geri döndü. Öyle bir enteresan durum yaşadık” dedi. Aslı Bekiroğlu, bu açıklama üzerine sağlık durumu ile ilgili soruya; “Şimdi çok şükür iyiyim” derken söze giren Gürgen Öz, “Uyuyordum, uyandım bir baktım ki dönmüş… Filmin WhatsApp grubu var. Bir baktım ki sabah ‘Kral geri döndü’ diye mesaj atmış” ifadeleriyle seti kahkahalara boğdu.

Başrollerini Aslı Bekiroğlu, Hakan Meriçliler, Gürgen Öz ve Burçin Abdullah paylaştı ‘Sıkı Dostlar’ filminin çekimler için Şile’de bulunan ekibi; basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Çekimlerin çok keyifli geçişi sağlayan oyuncular, “Çok eğleniyoruz, gayet güzel, nazar değmesin. Kahkahası çok bol set” kullanımları. Hakan Meriçliler, “Sette koruyucu gelen enteresan bir olay oldu mu?” sorusu karşısında, Aslı Bekiroğlu’nun yaşadığı büyük sağlık sorunundan bahsetti.

Basrollerini Asli Bekiroglu Hakan Mericliler Gurgen Oz ve Burcin Abdullah paylastigi ‘Siki Dostlar

“SAHALARA GERİ DÖNDÜ”

Meriçliler, “Aslında bu filmde enteresan şeyler olduğunu soruyorsunuz. Biz yola beraber çıkarken ve filme başlarken Aslı belinden su aldığı için bir rahatsızlık yaşadı. Burada ambulansta bir gün yattı. Ambulansta öyle görmek, içimiz parçalandı. Ondan sonra Aslı ile yola devam edilemeyeceği gibi bir durum söz konusu olduğu için filme 1-2 gün ara verdik. Sonra ‘yeni bir oyuncunun alınması mı olmamalı mı?’ derken asla ve asla vazgeçemeyeceğimiz için tekrar Aslı sahalara geri döndü. Öyle bir enteresan durum yaşadık” dedi.

Aslı Bekiroğlu, bu açıklama üzerine sağlık durumu ile ilgili olarak; “Şimdi çok şükür iyiyim” derken söze giren Gürgen Öz, “Uyuyordum, görüyorum bir baktım ki dönmüş… Filmin WhatsApp grubu var. Bir baktı ki sabah ‘Kral geri döndü’ diye mesaj atmış” ifadeleriyle seti kahkahalara boğdu.

Yorum yapın