Başrollerinde Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz’ın yer aldığı, ilk bölümü 30 Haziran’da izleyicisiyle buluşan ‘Seni Kalbime Sakladım’ dizisi bir anda ekrana veda etti. Başrol Sevda Erginci bile adeta hayatının şokunu yaşadı. Yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in oturduğu, senaryosunu Burcu Yılmaz ile Pınar Kaya kaleme aldığı ‘Seni Kalbime Sakladım’ dizisinin, 3 gün önce yayınlana n 7’nci bölümüyle final yapmıştı. Sevda Erginci instagram hesabından yaptığı son paylaşımda partneriyle arasındaki boy farkını nasıl kapattığını esprili bir fotoğrafla anlatmıştı. Dizi final yapar yapmaz Sevda Erginci’den şoke edecek bir hamle geldi. Erginci rol arkadaşı Ekin Mert Daymaz’ı sosyal medyada takipten çıktı. İkili arasında aşk dedikosu da çıkmıştı.

Başrollerinde Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz‘ın yer aldığı, ilk bölümü 30 Haziran’da izleyicisiyle buluşan ‘Seni Kalbime Sakladım’ dizisini bir anda veda etti. Başrol Sevda Erginci’nin bakış açısını yansıtıyordu.

Yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in senaryosunu, Burcu Yılmaz ile Kaya kaleme kurşunu ‘Seni Kalbime Sakladım’ dizisinin, 3 gün önce yayınlana n 7’nci bölümüyle final yaptı.

Sevda Erginci instagram hesabından son paylaşımda partneriyle arasındaki ilişki çocuk farkını nasıl kapattığını esprili bir fotoğrafla anlatmıştı.

Dizi finali sevda Erginci’den şoke edecek bir hamle geldi. Erginci rol arkadaşı Ekin Mert Daymaz’ı sosyal medyada takipten çıktı. İkili arasında aşk dedikosu da gösteri.

Yorum yapın