Başarılı DJ ve prodüktör Doğukan Manço, geçtiğimiz akşam 3. Uluslararası Sıcak Hava Balon Festivali kapsamında Kapadokya’da sahne aldı. Sahnedeki performansı ve enerjisi ile yaklaşık 10 bin festival katılımcısını coşturan Doğukan Manço, dinleyicilere hem işitsel hem de görsel bir şölen yaşattı.  Kendisinden önce sahne alan Zeynep Bastık’ın sahne finalini Ben Adam Olmam ve Sakin Ol şarkıları ile yapmasına sinirlenen sanatçı sosyal medyadan açıklama yaptı: “Bugün peş peşe sahnemiz vardı. Ben senden önce sahne alsaydım, sana olan saygım gereği senin popüler olduğun şarkıları repertuvarıma koymazdım. Ama sen final şarkılarını peş peşe Ben Adam Olmam ve Sakin Ol olarak seçtin. Tesadüf mü yoksa sahneme hiç mi saygın yok?”  dedi.  Yaklaşık bir saat boyunca sahnede kalan Doğukan Manço, festivalin ikinci gününün kapanışını yaptı.

DJ ve prodüktör Başarılı Doğukan Manço, sokaklarda 3. Uluslararası Sıcak Hava Balon Festivali kapsamında Kapadokya’da sahne aldı. Sahnedeki performans ve enerji ile ilgili 10 bin festivali yöresini coşturan Doğukan Manço, izleyicilere hem işitsel hem de görsel bir şölen yaşattı.

Kendi önce sahne alan Zeynep Bas’ın sahne finalini Ben Olmam ve Sakin Ollarıtık iletilmesine sinirlenen sosyal medyadan açıklama yaptı: “Bugünş peşe sahnemiz vardı. Ben senden önce sahne alsaydım, sana olan saygım bugün popüler olduğun şarkıları repertuvarıma koymazdım. Ama sen final şarkılarını peş peşe Ben Adam Olmam ve Sakin Ol olarak seçtin. Tesadüf mü yoksa sahneme hiç mi saygın yok?” dedi.

Yaklaşık bir saat boyunca sahnede kalan Doğukan, festivalin gününüzün Manını öncesi yaptı.

Basarili DJ ve produktor Dogukan Manco gectigimiz aksam 3 Uluslararasi

Yorum yapın