Bahar dizisi bu akşam hangi kanalda, saat kaçta? Bahar dizisinin fragmanı, konusu ve oyuncu kadrosu

Bahar dizisi bu akşam hangi kanalda, saat kaçta? Bahar dizisinin fragmanı, konusu ve oyuncu kadrosu

Merakla beklenen Bahar dizisinin  konusu nedir? Bahar dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Bahar dizisi ne zaman yayınlanacak?Bahar dizisi ilk fragmanı yayınlandı mı? Bahar dizisi hakkında merak edilenler haberimizin devamında…

1707811159 577 Bahar dizisi bu aksam hangi kanalda saat kacta Bahar dizisinin

BAHAR DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Bahar dizisinin konusu, tıp okuyan ancak ailesine ve eşine adanan genç bir kadının yaşamını merkezine alıyor. Ölümle karşı karşıya kaldıktan sonra ailesi ve evliliğinde sorunlar yaşayan Bahar’ın hayatı, hastalığıyla birlikte büyük bir dönüşüm geçiriyor. Trajikomik olaylarla bu değişimi anlatan dizi, Bahar’ın yanında her zaman olan Evren’in, kocası Timur’a karşı rakip haline gelmesini de ele alacak.

1707811159 732 Bahar dizisi bu aksam hangi kanalda saat kacta Bahar dizisinin

BAHAR DİZİSİNİN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Dizinin oyuncu kadrosunda, Demet Evgar’ın yanı sıra Buğra Gülsoy (Evren), Mehmet Yılmaz Ak (Timur), Füsun Demirel, Hatice Aslan, Ecem Özkaya, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu ve Nil Sude Albayrak gibi tanınmış isimler yer alıyor.

BAHAR DİZİSİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Bahar dizisi senaryosunda Ayça Üzüm imzası olan ve fragmanlarıyla bile seyirciyi oldukça heyecanlandıran dizi, 13 Şubat 20.00’de Show TV’de izleyicisiyle buluşacak.

BAHAR DİZİSİ FRAGMANI İZLE!
Yorum yapın