Bahar Candan annesi kim? Bahar Candan annesi Umut Candan kimdir?

dergi camiasının ünlü aileleri arasında yer alan Nihal ve Bahar Candan kardeşler, son günlerinde yaptıkları nedeniyle dergi Almaktan düşmüyordu. Ancak ikili bu sefer onların nedeniyle değil, anneleri kaldırıyor. Bahar Candan annesi kim? Bahar Candan’ın annesi Umut Candan kimdir? sorular merak ediliyor. Bahar Candan annesi kim? Bahar Candan’ın annesi Umut Candan kimdir? Detaylar haberimizdedir…

Sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla dikkat çeken Bahar Candan’ın kendisi ve ablası kadar annesi de renkli bir Instagram hesabı var. Bahar ve Nihal Candan’ın eşinin annesi Umut Candan merak ediliyor.

Bahar Candan annesi kim?  Bahar Candan'ın annesi Umut Candan kimdir?

Bahar Candan 17 Şubat 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 22 yaşındaki Bahar Candan, Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan’ın ortanca kızıdır. Ablası Nihal Candan gibi o da İşte Benim Stilim adlı moda yarışmasıyla ünlü oldu. Hukuk öğrencisi olduğu bilinen Bahar Candan’ın “Dondurma Gibisin” ve “Dom Pérignon” adlı iki şarkısı var. İşte Benim Stilim’deki konuşma tarzı, mimikleri ve ağlamalarıyla sık sık gündem olan Bahar Candan’ın Doya Doya Moda yarışması için 44 bedene çıktığı söyleniyor. Bahar Candan 1,76 cm boyunda ve 71 kilodur.

Gülnihal Candan, 15 Haziran 1995’te Mersin’de doğmuştur. İstanbul Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimine devam eden Nihal Candan, TV8’de yayınlanan Bu Tarz benim yarışmasıyla ünlenmiştir.

Aynı yarışmaya katılan 1997 doğumlu Bahar Candan’ın elinde bir kız kardeşi vardır.

16 Ekim 2014 tarihinde Bu Tarz yarışmasında Benimna konuk olarak katılıp jüriden 3 yıldız alarak yarışmaya katılanları hak kazanmıştı.

İkinci sezon Bu Tarz yarışması Benimnda katılımcı olarak yer alan Nihal Candan’ın yer aldığı programda Soner Sarıkabadayı konuk jürisi olarak yer alırken, Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu ana jüri üyeleriydi.

7 Şubat 2016’da başlayan Survivor 2016 yarışmasına da Nihal Candan gönüllüler takımında yarışmıştı.

Bahar Candan annesi kim?  Bahar Candan'ın annesi Umut Candan kimdir?Nihal Candan

Bahar Candan Nihal Candan Gündem Magazin Haberler

Yorum yapın