Bahar Candan Acun Ilıcalı’dan neden özür diledi, ne olmuştu?

Bahar Candan Acun Ilıcalı’dan neden özür diledi, ne oldu? Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Bahar Candankonuk olduğu Söylemezsem Olmaz çarpıcı açıklamalar yaptı. Survivor 2023 kadrosuna dahil olmak üzere aralarında konuşan Candan, Ilıcalı’ya çağrıda bulundu. Bu gelişmenin ardından Bahar Candan Acun Ilıcalı’dan neden özür diledi, ne oldu? Sorusu gündeme getirildi. İşte detaylar…

Katıldığı canlı yayında Survivor kadrosunda yer almak üzere konuşan Bahar Candan, kendisiyle küs olduğu iddiasında olduğu Acun Ilıcalı’ya seslendi. Sorumluluğun affetmesi için Ilıcalı’ya seslenen Candan, “Gençlikte ortaya çıkan bir takım hataları olabilir, Acun beni affet aşkom, Şeyma’yı affettin beni de affet” dedi.

Candan, Survivor konusu konuşulurken Ebru Şacı’nın “Sen gider misin?” sorusu üzerine “Acun Bey’e sesleniyorum. Gençlikte giderken bir takım hataları olabilir, Acun beni affet aşkom, Şeyma’yı affettin beni de affet” dedi.

Bahar Candan Acun Ilıcalı'dan neden özür diledi, ne oldu?

Sunucuların sorması üzerine Bahar Candan Acun Ilıcalı’nın kendisine neden küstüğünü de şu sözlerle anlattı: “Ben demiş ki ‘Murat Boz’la dondurma yedik.’ Ay ne var bunda dondurma da yemiş olabilir ne var ki! Acun aşko; sevgilisi bence beni kıskanmaz. Çünkü ben Survivor’a gitmek isteyenler sıradan ünlüyüm.”

Acun Ilıcalı Bahar Candan Gündem Magazin Haberler

Yorum yapın