Ayşegül Yıldız Survivor Semih Öztürk ile aşk mı yaşıyor! İddiaları sert bir şekilde yalanladı

İbrahim TatlısesSurvivor ‘le 10 yıl önceki üyeleri Ayşegül Yıldız’ın adı bir ömür boyu Semih Öztürk‘le anılıyor. Eşi Kurretülayn Matur’dan ortakları Semih Öztük’ün iddialarına göre Yıldız’ın gönlünü almak için yataklarda bulunduğu iddia edildi.

ÖNCE TANIMADIĞINI SÖYLEDİ

Bir eğlence mekanında gazetecilerin aşk soruları üzerine Semih Öztürk‘ü tanımadığını söyleyen Yıldız, birkaç saat sonra çıkıştı Öztürk’ü tanıdığını, Kutsal Damacana filminin galasında karşılaştıklarını söyledi. İlk tanıyamadığı Semih Öztürk için “Bursalı olur sahibi, arkadaşımız” sözleri Söylemezsem Olmaz’ın kitabı sunucusu Bircan Bali’nin ardından, “Semih’le birlikte en az 10 kere oturduğunu öğrendiğinde ben Semih’in ona yürüdüğünü de öğrendiğini. Bu hanımefendi yalan söylüyor, bana dava da Edinebilsin” diyerek Yıldız’ın aşkını yaşadığını bir kez daha dile getirdi.

“BOY RAPOR MU VERECEĞİM”

Bircan Bali’nin iddiaları sonrası sosyal medya hesabından paylaşım yapan Ayşegül Yıldız’ın ağzı açık, yumdu gözü. Instagram hesabından sayfa sayfa paylaşım yapan Yıldız: “Sevgilim de olabilir ben bekar bir insanım neyi sorguluyorsunuz anlamadınız! Size rapor mu vereceksiniz hayatımla ilgili. Elinizde benim Semih ile samimi fotoğrafım var olan ya niye paylaşmadınız?” Bali’nin iddialarını sert bir şekilde söyleyerek yalanladı.

Zehra Yaşık

İbrahim Tatlıses Ayşegül Yıldız Semih Öztürk Magazin Haberleri

Yorum yapın