Avşar kızı duştan sonra ıslak ıslak fotoğraf paylaştı

Şarkıları ve oyunculukları şimdiye kadar yaptığı açıklamalarla da gündemden düşmeyen Hülya Avşar, sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafla damga vurdu. Son olarak Anlatma bileşenini doğuran ve Yeniköy’de karşılaştığı Murat Altan’la kamera karşısına gelen sanatçı, yine sahiplerinden söz ettirdi.

DUŞ SONRASI FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Avşar, duştan sonra çektiği selfie’yi Instagram’dan yayınladı. Avşar, fotoğrafa ise son eseri Anlatma’yı eklemesi dikkat çekti. Sanatçı, bu fotoğrafıyla yine gündem olmayı başardı.

HÜLYA AVŞAR KİMDİR?

10 Ekim 1963’te Balıkesir Ayvalık’ta dünyaya geldi. Celal ve Emral Avşar’ın ilk çocuğudur. Helin ve Leyla hisseleri 2 kız kardeşi daha vardır. Anne ve babası Ankara’da memur olarak çalıştıkları için çocukluk yıllarını Ayvalık’ta kaybetti. Liseyi bitirdikten sonra 1979’da Mehmet Tecirli ile kısa bir süre bir evlilik oldu. Boşandıktan sonra İstanbul’a yerleşen Hülya Avşar, 1983 yılında Bulvar Gazetesi tarafından düzenlenen Kainat Güzellik Yarışması’nda birincilik aldı. Ancak önceki gün bir gazetede daha fazla evlilik yaptığı haberi yayınlanınca, kurallara aykırı olduğu gerekçesiyle tacı geri alındı. Yarışmadan sonra reklam filmlerinde görüldü. 1983 yılında “Haram” filmi ile oyunculuğa ilk adımını attı. Bu film onun için dönüm noktasıydı.

İşte Hülya Avşar’ın paylaştığı fotoğraf:

Hülya Avşar'dan Duş Sonrası Selfie

Hülya Avşar Yeniköy Türkiye Dergisi Güncel Haberler

Yorum yapın