Avcılar Belediyesi’nin Güzel İnsanlar Buluşması başladı

Avcılar Belediyesi’nin “Güzel İnsanlar Buluşması” adını verdiği toplantı mahalleleri başladı.

Avcılar‘ın 10 mahallesinde düzenlenecek toplantıların ilki Gümüşpala Mahallesi’nde yapıldı. Paşaeli Kent Parkı’nda düzenlenen etkinliğe yolcu artışı yoğun oldu. Şenlik hava toplantısında geçenda, minikler Çocuk Karnavalı ile eğlenirken büyüklerde de “Başkanla Soru-Cevap” etkinliğinde Başkan Turan Hançerli’ye merak ettiklerini sordular. Gecenin finalinde ise Gümüşpalalılar yazlık sinemanın keyfini çıkardı.

“Güzel İnsanlar Buluşması” Avcılar Belediyesi eğitmenlerinin yönlendirmesi Çocuk Karnavalı ile başladı. Şenlik havasında geçen etkinlikte minikler, çocuk oyunlarından Survivor’a, uygulamalı eğitimlerden dans etkinliklerine kadar birçok etkinlikle eğlendi. Çocuklara; mısır, gazoz, pamuk şeker, çocuk kitapları, boyama kitapları ve balon ikramları yapıldı.

Toplantının Başkanla Soru-Cevap bölümünde kürsüye çıkan Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte istenen sorulara yanıt verdi. Alanda destek Halk Masası standı kullanmaktan gelen taleplere yardım amacı, Avcılar Belediyesi İstihdam Merkezi standı da iş aramak olana bulmaya verdi.

Gecenin finalinde ise Gümüşpala Mahallesi sakinlerinde, Hançerli ile birlikte yazlık sinemanın keyfini çıkardı.

Vatandaşlarla tek ilgilenen ve sorulara yanıt veren Başkan Hançerli, “Güzel insanlarla Gümüşpala Mahalle’mizde muhteşem bir akşam geçirdik. Miniklerimiz Çocuklar Karnavalı ile eğlenirken biz de komşularımızla sohbet. Gecenin sonunda ise gölde ailecek yazlık sinemanın keyfini çıkardık. Yarın 18.00’da Denizköşkler İlkokul bahçesine Denizköşklerli komşularımı bekliyorum” dedi.

Turan Hançerli Gümüşpala Avcılar Çocuk Güncel Haberler

Yorum yapın