atv’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Müge Anlı geçtiğimiz aylarda özel açıklamalarda bulunarak evleneceğini duyurmuştu. Sade nikah töreninden hiçbir paylaşım yapmayan Müge Anlı, haziran ayında evlendiği İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile görüntülendi. Müge Anlı, açıklamasının ardından 25 Haziran Cumartesi akşamı gözlerden uzak yapılan bir nikah töreniyle evlendi. Şinasi Yüzbaşıoğlu ile mutluluğa “Evet” diyen Anlı, törene sadece yakın çevresini davet etti ve hiçbir şekilde görüntü paylaşılmasını istemedi. İşte Müge Anlı ve eşi: 

atv’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Müge Anlı toplantılarında aylarda özelda bulunarak evleneceğini duyurmuştu. Sade nikahından müteakip alışverişe çıkmayan Anlı, festival evlerinde İstanbul Emniyeti Asayiş Müdürü Şube Şinasi Yüzbaşıoğlu ile görüntülendi.

Müge Anlı, 25 Haziran’da cumartesi akşamı gözlerden uzak bir nikahla evlenmekle evlenemez. Şinasi diyen Anlı, şemaya sadece yakın çevresini davet etti ve herhangi bir şekilde yüzbaşıoğlu ile mutluluğa istekte bulunuldu.

İşte Müge Anlı ve eşi:

atvde yayinlanan Muge Anli ile Tatli Sert programinda Muge Anli

Yorum yapın