atv ekranlarında yer alan ‘Kuruluş Osman’ dizisinin çekildiği Bozdağ Film Platolarını Malezya Kraliçesi Tunku Azizah Aminah Maimunah Iskandariah, Prensesler Afzan Aminah, Jihan Azizah ve Malezya heyeti ziyaret etti. Yapımcı ve senarist Mehmet Bozdağ ve oyuncularla bir araya gelen Kraliçe Azizah, Bozdağ Yapım imzalı başta Kuruluş Osman olmak üzere, Bozkır Arslanı Celaleddin Harzemşah ve Destan dizilerini hayranlıkla izlediğini söyleyerek başarılarından ötürü Bozdağ Film’i kutlayarak Malezya halkı adına tebriklerini ve şükran dileklerini iletti. Ziyaretleri sırasında Kraliçe Azizah ve Malezya heyetine Yapımcı ve Senarist Mehmet Bozdağ başta olmak üzere Yönetmen Metin Günay, Kuruluş Osman ve Bozkır Arslanı Celaleddin Harzemşah dizilerinin oyuncuları Özge Törer, Ahmet Yenilmez, Yiğit Uçan, Çağrı Şensoy, Açelya Özcan ile Emre Kıvılcım eşlik ettiler. Platoyu gezen Kraliçe Azizah, Bozdağ Film Platosu ve yapımları hakkında Yapımcı ve Senarist Mehmet Bozdağ’dan bilgi alırken Kuruluş Osman, Destan ve Bozkır Arslanı Celaleddin Harzemşah dizilerinin yayınlanan tüm bölümlerini izlediğini ve bu dizilerin takipçisi olduğunu söyledi. Bozdağ Film Platosuna hayran kaldığını ifade eden Kraliçe Azizah “Tarih dersi veriyorsunuz, dizilerinizin her bölümünü büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum, hiçbirini kaçırmıyorum. Yeni bölümleri heyecanla bekliyorum” dedi. Yapımcı ve senarist Mehmet Bozdağ, Malezya Kraliçesi Azizah ve heyetini ağırlamaktan onur duyduğunu söyleyerek “Bizi kardeş Malezya halkıyla bir ve birlikte kılan ortak şuur ve değerlerimizdir. Dizilerimize göstermiş olduğunuz teveccüh ve ziyaretinden ötürü Malezya Kraliçesi Azizah Aminah Maimunah Iskandariah’a teşekkür ederim. “ diyerek kardeş Malezya Halkına sevgi ve selamlarını iletti. Ziyaret sırasında Yapımcı ve Senarist Mehmet Bozdağ ile dizi oyuncuları Kraliçe Azizah’a Kuruluş Osman dizisine ait kostüm, hançer, Türkmen Başlığı ve HAR Sanat’ın el yapımı özel tasarım ürünlerini hediye ettiler. Kayı Obasında demirci atölyesini gezen Kraliçe Azizah “Haydır Allah, Haktır Allah” diyerek, örste demir dövdü.

atv ekranlarında yer alan ‘Kuruluş Osman’ dizisinin çekildiği Bozdağ Filmi Platonlarını Kraliçesi Tunku Aziz Aminah Maimunah Iskandariah, Prensesler Afzan Aminah, Jihan Azizah ve işi bitirecekti. Yapımcı ve senarist Mehmet Bozdağ ve la bir araya gelen Azizah, Bozdağ Yapım imzalı ilk kuruluş Osman olmak üzere, Bozdağ Yapım imzalı ilk kuruluş Osman olmak üzere, Bozdağ Yapım imzalı Celaleddin Harzemşah ve Destan dizilerini hayranlıkla yetiştiren başarılarından dolayı Bozdağ Film’i kutlarken adı geçen kişi mezunlarını ve imzalayanni iletti.

atv ekranlarinda yer alan ‘Kurulus Osman dizisinin cekildigi Bozdag Film

Ziyaretleri kraliçesi ve senarist Mehmet Bozdağ olmak üzere olan Yapımcı ve Senarist Mehmet Bozdağ da olmak olmak üzere, Kuruluş ve Bozkır Arslanı Celaleddin Harzemşah dizilerinin oyuncuları Özge Törer, Ahmet Yenilmez, Yiğit Metin Uçan, Çağrı Şensoy, Açelya Özcan ile Emre Kıvılcım unsurlarıdır. Platoyu gezen Kraliçe Azizah, Bozdağ Film Platosu ve yapımları hakkında bilgi veren Yapımcı ve Senarist Mehmet Bozdağ’dan bilgi kuruluşu Osman, Destan ve Bozkır Arslanı Celaleddin Harzemşah dizilerinin tüm bölümlerini ve bu dizilerin takipçisi olduğunu söyledi. Bozdağ Film Platosuna hayran ifade eden Kraliçe Azizah “Tarih dersleri veriyorsunuz, dizinizin onun bölümü büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum, hiçbirini kaçırmam. Yeni bölüm heyecanla bekliyorum” dedi.

1661177556 928 atv ekranlarinda yer alan ‘Kurulus Osman dizisinin cekildigi Bozdag Film

Yapımcı ve senarist Mehmet Bozdağ, kraliçesi Azizah ve ekiplerini ağırlamaktan onurunu sizin için “Bizi kardeş insanlarla bir ve birlikte ortakur ve değerlerimizdir. Dizilerimize indirilecek teveccüh ve ziyaretinden olarak adlandırılan kraliçesi Azizah Maimunah Iskandariah’a teşekkür ederim. “ Halkına sevgi ve selam iletti ile kardeşliklerini.

1661177556 688 atv ekranlarinda yer alan ‘Kurulus Osman dizisinin cekildigi Bozdag Film

Ziyaret sırasındaki Yapımcı ve Senarist Mehmet Bozdağ ile dizi oyuncuları Azizah’a Kuruluş Osman dizisine ait kostüm, hançer, Türkmen Başlığı ve HAR Sanat’ın el yapımı özel tasarım resimleri sergileniyor. Kayı Obasında demirci atölyesini gezen Kraliçe Azizah “Haydır Allah, Haktır Allah” diyerek, örste demir dövdü.

1661177556 915 atv ekranlarinda yer alan ‘Kurulus Osman dizisinin cekildigi Bozdag Film

Yorum yapın