Athena grubunun gitaristi Hakan Özoğuz’un lenf kanseri nedeniyle tedavi gördüğü ortaya çıkmıştı. Bir süre müziğe ara veren 45 yaşındaki ünlü isim zorlu günleri geride bıraktı. Sağlığına kavuşan Özoğuz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hastalığı atlattığını açıkladı. Müjdeli haberi sevenlerine duyuran Özoğuz, “Bildiğiniz üzere bir tedavi sürecindeydim ve artık bu sürecin sonuna geldiğimi sizlere Haber vermek istiyorum. Her şey olması gerektiği gibi yolunda ilerliyor çok şükür, kontrol altında. Bu süreçte yanımda olan aileme, sevdiklerime, arkadaşlarıma ve benimle ilgilenen doktorlara çok çok teşekkür ederim. Sizlere de ayrıca teşekkür ediyorum iyi dilek ve dualarınız için.” ifadelerini kullandı.

Athena grubu gitaristi Hakan Özoğuz‘un lenf kanseri nedeniyle tedavi gördüğü ortaya çıktı. Bir süre müziğe ara veren 45 yaşındaki ünlü isim zorlu bir gün geride kaldı. Sağlığına kavuşan Özoğuz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hastalığı atlattığını açıkladı.

Müjdeli haberi yedilerine duyuran Özoğuz, “Bildiğiniz üzere bir yolculuk sürecindeydim ve artık bu gidişin sonuna geldiğimi sizlere Haber vermek istiyorum. Her şeyin olması gerektiği gibi yolda ilerliyor çok şükür, kontrol altında.

Bu süreçte burada olan aileme, sevdiklerime, arkadaşlarıma ve benimle ilgilenen doktorlara çok çok teşekkür ederim. kullanmak de ayrıca teşekkür ediyorum iyi dilek ve dualarınız için.”

Yorum yapın