‘Ateş Kuşları’ dizisiyle ekranda olan Hande Soral ve kendisi gibi oyuncu olan eşi İsmail Demirci, İstanbul Akvaryum’da objektiflere takıldı. Yakın zamanda bebek sahibi olan çift, güzel vakit geçirirken karşılaştıkları muhabirlerin fotoğraf isteğini geri çevirmedi. Bebeklerine Ali ismini veren oyuncu çift, “Bebek kime benziyor?” sorusuna baba İsmail Demirci, “Bu konuda çok fazla yorum var, daha çok bana benzetiyorlar” cevabını verdi. Birlikte akvaryumda gezen çift, akvaryumdaki balık çeşitlerine, Amazon ormanının atmosferine hayranlıklarını dile getirdiler. Gezilerini tamamlamalarının ardından, araçlarına binen Soral ve eşi akvaryumdan ayrıldı.

‘Ateş Kuşları’ dizisiyle ekranda olan Hande Soral ve kendisi gibi oyuncu olan eşi İsmail Demirci, İstanbul Akvaryum’da objektiflere takıldı. Yakın zamanda bebek sahibi olan çift, güzel vakit geçirirken karşılaştıkları rakiplerin fotoğraf talebini geri çevirmedi.

Bebeklerine Ali adını veren oyuncu çift, “Bebek kime gidiyor?” sorusuna baba İsmail Demirci, “Bu konuda çok fazla yorum var, daha çok bana benzetiyorlar” cevabını verdi.

Birlikte akvaryumda gezen çift, akvaryumdaki balık çeşitlerine, Amazon ormanının atmosferine manzaralarını dile getirdiler. Gezilerini tamamlamalarının ardından, araçlara binen Soral ve eşi akvaryumdan ayrıldı.

Ates Kuslari dizisiyle ekranda olan Hande Soral ve kendisi gibi

Yorum yapın