Atakan Işıktutan, ödül alan sevgilisi İrem Derici’yi izlerken duygusal anlar yaşadı

PowerTürk Müzik Ödülleri dün akşam yapılan törenle sahiplerini buldu. Ünlü isimlerin akın ettiği gecede güçlü sesi ve yorumuyla sahiplerinden söz ettiren İrem Derici, “Yılın Güçlü Kadın Yıldızı” ödülünün sahibi oldu. Derici, gecede teşekkür konuşması yaparken sevgilisi Atakan Işıktutan da onu anbean kaydetti.

SEVGİLİSİNİ DİNLERKEN DUYGULANDI

Bir zamanlar eski Survivor kadrosu Atakan Işıktutan ile göz önünde dolu dizgin bir aşk yaşayan İrem Derici, ödül törenine de sevgilisiyle katıldı. Sesi ve şarkılarıyla kayıtlarını söz ettiren Derici, ödülü kazandıktan sonra bir teşekkür konuşması yaptı. Derici konuşma yaparken onu kaydeden alan Atakan Işıktutan ise duygusal anlar yaşadı. Instagram hesabından Işıktutan’ın duygulandığı anları paylaşan Derici, “Ah be adam” notunu yazdı. Ünlü şarkıcı, bir paylaşımında da heyecandan konuşmasında sözsüz sevgilisine teşekkür etti.

Atakan Işıktutan, ödüllü sevgilisi İrem Derici'yi yaşayan duygusal anlar yaşadı

“11 YILDIR CEM YILMAZ’I TANIMAK İSTİYORUM, ENSESİ BİLE KOMİK”

İrem Derici ise ödül konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Bu gece için farklı bir heyecan yaşıyorum. Menajerim ve basın tepkimla bir gün bile içerdiği küsmedik, hiç heyecanını aramadık. .Bu ödülü hep beraber aldığımız gibi düşünüyorum.Anneciğime ve babacığıma da teşekkür etmezsem olmaz.11 yıldır Cem Yılmaz’ı da tanımayı çok olmamalı.1,5 saattir ensesini izleyenum.Ensesi bile komik.”

Atakan Işıktutan, ödüllü sevgilisi İrem Derici'yi yaşayan duygusal anlar yaşadı

Atakan Işıktutan, ödüllü sevgilisi İrem Derici'yi yaşayan duygusal anlar yaşadı

Ecem Altan

Atakan Işıktutan İrem Derici Magazin Haberler

Yorum yapın