Atakan Işıktutan kimdir? Survivor Atakan kaç yaşında, nereli? Survivor Atakan Işıktutan elendi mi, sakatlandı mı, sağlık durumu nasıl?

Survivor Atakan Işıktutan kimdir yaşadıkların anlatımları, Survivor All Star izleyicileri tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor. Atakan Işıktutan kaç yaşında, nereli? Survivor Atakan Işıktutan elendi mi, yaralı mı, sağlık durumu nasıl?

ATAKAN IŞIKTUTAN KİMDİR?

Survivor All Star’a eski günlerde yedek görevlilerden giren Atakan Işıktutan, 15 Aralık 1994’te İstanbul Şişli’de dünyaya geldi. Atakan Işıktutan’ın memleketi Rize’dir. 2016’da İstanbul Maltepe Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olan Işıktutan, 2018 yılında Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümü yüksek lisansa başladı.

4 yaşında yüzüşle tanışan Işıktutan, o günden sonra sporu da hayattan çıkaramadı. İlkokul, ortaokul ve lise yılları basketbolla geçti, İstanbul içerisinde güzel bir başarı elde etti. 2013’te basketbolu geride bıraktık ve fonksiyonel fitness adı altında CrossFit’le tanıştık. Son yıllarda CrossFit yarışmalarına katılıp başarı sergiledi. 2018’de yapılan son şampiyonada kendi kategorisinde 1., yine aynı sene yapılan salon Türkiye Kürek Şampiyonası’nda 2. oldu. Ayrıca diksiyon ve oyunculuk eğitimleri aldı.

Survivor All Star İstanbul Şişli Haberler

Yorum yapın