Atakan Işıktutan kimdir? Survivor 2022 Atakan Işıktutan kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Atakan Işıktutan hangi yıl yarışmaya katıldı?

ŞİŞLİ, İSTANBUL (survivorallstar2022.com) – Survivor 2022‘nin yeni yedek yarışmacıları belli oldu. Yeni yedek yarışmacılarından birisi de Atakan Işıktutan oldu. Peki, Survivor Gizem kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, mesleği nedir? Atakan Işıktutan’ın hayatı, kariyeri ve amacı haberimizde…

ATAKAN IŞIKTUTAN KİMDİR?

15 Aralık 1994’te İstanbul Şişli’de doğan Atakan Işıktutan’ın memleketi Rize. 2016’da İstanbul Maltepe Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olan Atakan, 2018 yılında Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünde lisansa başlamak ve hala devam ediyor.

Sporla 4 yaşla tanışmayla ve o günlerin ardından hayattan hiç çıkmadı. İlkokul, ortaokul ve lise basketbolla geçirdi. 2013’te basketbolu kullanılmış ve işlevsel fitness adı altında CrossFit’le tanıştırıldı. Oğul CrossFit yarışmalarına katılıp gösteri. 2018’de yapılan son şampiyonada kendi resmi 1., yine aynı sene yapılan salon Türkiye Kürek maçı’nda 2. oldu. Ayrıca diksiyon ve oyunculuk eğitimleri aldı.

Atakan Işıktutan kimdir?  Survivor 2022 Atakan Işıktutan kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne?  Atakan Işıktutan hangi yıl yarışmaya katıldı?

Atakan Işıktutan Survivor 2022’de yeni yarışmacılar arasında yer alıyorlar. Atakan Işıktutan Survivor’a daha 2019 yılında katılmıştı.

survivorallstar2022.com – Gündem

Survivor 2022, Survivor, İstanbul, Şişli, , Haberler

Yorum yapın