Atakan Işıktutan kimdir? Atakan Işıktutan kaç yaşında, mesleği ne? İrem Derici’nin sevgilisi Atakan Işıktutan kim?

Son zamanlarda eski Survivor görevlileri Atakan Işıktutan ile yaşadığı aşkla yaklaşan gelen İrem Derici, dün akşam yakın arkadaşlarıyla yeni yaşını kutladı. Derici, partide yanından bir an olsun ayrılıkyan sevgilisine aşkını haykırarak “Deliler gibi aşık oldum, çok güzel bir adama aşık oldum. Seni kimse üzmesin karşısında beni bulur” dedi. Merak edilenler arasında Atakan Işıktutan kimdir? Atakan Işıktutan kaç yaşında, meslek ne? İrem Derici’nin sevgilisi Atakan Işıktutan kim? soruşturma yer aldı.

ATAKAN IŞIKTUTAN KİMDİR?

Atakan Işıktutan, 15 Aralık 1994’te İstanbul Şişli’de dünyaya geldi. Atakan Işıktutan’ın memleketi Rize’dir. 2016’da İstanbul Maltepe Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olan Işıktutan, 2018 yılında Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümü yüksek lisansa başladı.

4 yaşında yüzüşle tanışan Işıktutan, o günden sonra sporu da hayattan çıkaramadı. İlkokul, ortaokul ve lise yılları basketbolla geçti, İstanbul içerisinde güzel bir başarı elde etti. 2013’te basketbolu geride bıraktık ve fonksiyonel fitness adı altında CrossFit’le tanıştık. Son yıllarda CrossFit yarışmalarına katılıp başarı sergiledi. 2018’de yapılan son şampiyonada kendi kategorisinde 1., yine aynı sene yapılan salon Türkiye Kürek Şampiyonası’nda 2. oldu. Ayrıca diksiyon ve oyunculuk eğitimleri aldı.

Atakan Işıktutan kimdir?  Atakan Işıktutan kaç yaşında, meslek ne?  İrem Derici'nin sevgilisi Atakan Işıktutan kim?İrem Derici ve Atakan Işıktutan

Atakan Işıktutan İrem Derici Gündem Magazin Haberler

Yorum yapın