Ata Demirer, 50 kilo verdiği yönündeki iddiayı tiye aldı: Haftaya sahadayım

Yıllardır başı fazla kilolarıyla dertte olan ünlü komedyen Ata Demirer’50 kilo verdiği iddia edildi. Ata Demirer de tahmine yönelik artış haberlerine cevap verdi.

50 kilo verdi haberlerini Twitter hesabından paylaşan Demirer, “50 mi? Korkan Ozan Tufan haftaya sahadayım” dedi. Ünlü, sosyal medyada bir ilgi gördü. Sosyal medya kullanıcı, bu tweetine “Yarın gel orta sahada başla”, “bizim takımda forma giyersin”, “Galatasaray’ın orta etkinliğinda her halinle oynarsın” gibi yorumlar geldi.

Ata Demirer'den Ozan Tufan göndermesiyle cevap: 50 mi?

Yanında Ata Demirer, Ozan Tufan ile ilgili gelen tweetin “yorum” yapan bir kullanıcıya cevap verdi. “Abi kaç kilo verdin Ben sabah haberi okuyunca senin için mutlu oldum ve kendi kendine bu bir devrin sonu dedim. Dile kolay senin içinde senin ve Sibel Can’ın kilolarını konuşuyoruz. Seni seviyorum abi” yazan kullanıcıya “Devrin sonu” yanıtını verdi.

Ata Demirer'den Ozan Tufan göndermesiyle cevap: 50 mi?

Fenerbahçe giyen O zaman zaman kilolarıyla Tufan gelirken zayıfladığı haberler de çok yazılıyordu. Son olarak İngiltere Premier Lig ekiplerinden Watford’a kiralanan 26 futbolcunun 7 kilo veren Fenerbahçe’ye geri dönmüştü. Ata Demirer, bu bağlamda Ozan Tufan’a gönderme yapılmış oldu.

Ata Demirer, 50 kilo verilen ki iddiayı tiye aldı: Haftaya sahadayımOzan Tufan

Ata Demirer, 50 kilo verilen ki iddiayı tiye aldı: Haftaya sahadayımAta Demirer

Ata Demirer, Ozan Tufan, Twitter, Magazin, Haberler

Yorum yapın