Aslı Turanlı’nın adı geçtiğimiz eylül ayında ‘Senden Daha Güzel’deki partneri Burak Çelik ile aşk dedikodularına karışmıştı. Ünlü oyuncular, saklamaya çalıştıkları ilişkilerini dizinin erken final yapmasının ardından ilan etmişti. Ancak çift kısa bir süre sonra iddiaya göre Burak Çelik’in sosyal medyaya düşen bir kadınla samimi olduğu pozlar yüzünden ayrıldı. Fotoğrafı gören Turanlı, ilişkiyi sona erdirme kararı aldı. Etiler’de objektiflere yansıyan oyuncu ve sunucu Aslı Turanlı, meslektaşı Burak Çelik ile biten ilişkisi sorulduğunda “Herkes kendi hayatında gayet mutlu. Hayatımda kimse yok, olursa bilirsiniz. Şu an tamamen işe endeksliyim.” şeklinde yanıtladı. 

Aslı Turanlı‘nın adı geçmiş eylül geçmişi ‘Senden Daha Güzel’deki partneri Burak Çelik ile aşk dedikodularına karışmıştı. Ünlü oyuncular, saklamaya çalıştıkları rehber dizinin erken final işlemlerinin ardından ilan etmişti.

Ancak çift kısa bir süre sonra iddiaya göre Burak Çelik’in sosyal medyaya düşen bir kadınla samimi olduğu pozlar yüzünden ayrıldı. Fotoğrafı gören Turanlı, ilişkiyi sona erdirme kararı aldı.

Etiler’de objektiflere yansıyan oyuncu ve sunucu Aslı Turanlı, meslektaşı Burak Çelik ile biten ilişkisi sorulduğunda “Herkes kendi halinde olmaktan mutlu. Hayatımda kimse yok, olursa alabilirim. şeklinde yanıtladı.

Yorum yapın