Aşka Düşman dizisi 5. Bölüm fragmanı full İZLE! Aşka Düşman dizisi en son bölüm yeni fragmanı 16 Şubat yayınlandı

Aşka Düşman dizisi 5. Bölüm fragmanı full İZLE! Aşka Düşman dizisi en son bölüm yeni fragmanı 16 Şubat yayınlandı

AŞKA DÜŞMAN DİZİSİ OYUNCU KADROSUNDA KİMLER YER ALIYOR?

Aşka Düşman dizisinin başrollerini Nazan Kesal, Cem Yiğit Üzümoğlu, Buse Meral, Ebru Aykaç ve Merve Nur Bengi’nin paylaştığı dizinin kadrosunda Bedia Ener, Barış Aytaç, Esra Ruşan, Bihter Dinçel ve Sermet Yeşil yer alıyor.

AŞKA DÜŞMAN DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Aşka Düşman dizisi aşka düşman bir anne tarafından yetiştirilen İnci’nin Uygar ile yaşadığı imkansız büyük aşk hikayesini anlatıyor.

AŞKA DÜŞMAN DİZİSİ 4. BÖLÜM ÖZET

İnci Uygar’ı bulmak için çabalarken ne yazık ki yetişemez ve Uygar kasabalıların saldırısına uğrar ve yaralanır. Hastaneden çıkmak isteyen Uygar’ı alır, annesine karşın onu kendi dağ evlerine götürüp iyileştirmeyi ister. Kenan haberi aldığı gibi Mahur’u ara ve birlikte apar topar hastaneye gelirler. Fakat Uygar hastaneden çıkmıştır. İnci ile birlikte çıktıklarını duyunca Mahur deliye döner.

Tam bu esnada Uygar’ın bıçaklanma olayını merak eden savcılık kilit isim olarak Bahriye’nin adını duyar ve polis kapısına dayanır, neler olduğunu anlayamadan Bahriye tutuklanır ve nezaretegirer. Savcılıkta annesiyle yüz yüze gelen İnci, Uygar ve annesinin de ifade için gelmesiyle herkesin önünde nihayet her şeyi açıklar. Fahriye artık kendi inançlarına karşı en büyük imtihanını şu saatten sonra verecektir.

AŞKA DÜŞMAN DİZİSİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Aşka Düşman dizisi yeni bölüm 16 Şubat  Perşembe saat 20.00’da TV8 ekranlarında yayımlanmaktadır.

AŞKA DÜŞMAN DİZİSİ 5. BÖLÜM FRAGMAN

Aşka Düşman dizisi yeni bölüm fragmanı izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız.

Aşka Düşman izle!
Yorum yapın