Armağan Çağlayan’ın YouTube’daki ‘Dur Bi Dinle’ programının bu haftaki konuğu şarkıcı ve oyuncu Keremcem oldu. Keremcem, 2008 yılında ‘Elif’ dizisinde birlikte rol aldığı Yasemin Allen hakkında şaşırtıcı bir açıklama yaptı. Keremcem, Allen’e kilolu olduğu için dizide bikini giydirilmediğini söyledi. Ünlü isim “Yasemin’in kilolu olduğu bir dönemdi. Şimdi dünya güzeli, serpildi. Diziden sonra bambaşka biri oldu. Dizide Yasemin’i plajdan kurtarma sahnem vardı. Genelde kadın oyuncular bikini giyer, mayo giymez. O dönem öyleydi. Ama Yasemin’e mayo giydirdiler. ‘Neden mayo giydirdiniz?’ dedim. ‘Yönetmen öyle istedi’ dediler. Öyle ilginç bir hikâyemiz var.” dedi. 

Armağan Çağlayan’ın YouTube’daki ‘Dur Bi Dinle’ bu haftaki konuk oyuncu ve oyuncu Keremcem oldu.

Keremcem, 2008 yılında’Elif’ dizisinde birlikte rol aldığı Yasemin Allen hakkında şaşırtıcı bir açıklama yaptı. Keremcem, Allen’e kilolu olduğu için dizide bikini giydirilmediğini söyledi.

Ünlü isim “Yasemin’in kilolu olduğu bir dönemdi. Şimdi dünya güzeli, serpildi. Diziden sonra başka biri oldu. Dizide Yasemin’i plajdan kurtarma sahnem vardı. giydirdiler.’Neden mayo giydirdiniz?’ dedim. ‘Yönetmen öyle dediler’ dediler. Öyle ilginç bir hikayemiz var.” dedi.

Yorum yapın