Arif Verimli’den Bomba Müge Anlı İtirafı!

Müge Anlı Arif Verimli, tatlı Sert psikolojik psikiyatristi olarak “Prof. Dr. Arif verimli, yıl programa veda etmişti.

Psikiyatrist Verimli, Müge Anlı‘nın anlattığını ilk kez davet edip etmediğini açıkladı.

Arif Verimliden Bomba Muge Anli Itirafi.jpg&width=600&quality=100

Arif Verimlilik’in Dr. YouTube’da sunduğu konuk oldu. Verimli, “14 yıl emek verdiniz Müge Anlı‘ya biz çok üzüldük. Kırgın için?” Sorusuna yanıtla bomba gibi düştü.

“SAMİMİ CEVAP VERMEK GEREKİRSE KIRGINIM”

Arif Verimli, “Samimi cevap vermek kırgınım. Hiç olmayan bir insan sizin konunuzla ilgili ahkam keserse yaparsınız? Ben buna bozuldum. hiç dinlemedi arkadaşımız.” dedi.

“Valla de kıymeti yok benim için çok daha fazla kullanın.”

DÜĞÜNE DAVET EDİLMEMİŞ!

Programdan anlı ile olduğunu da belirten verimli, düğüne sonra davetinizi hayali konuşmalar diledi.

ARİF VERİMLİ, MÜGE ANLI’NIN PROGRAMINDAN NEDEN AYRILDI?

Psikiyat Prof. Dr.

“2008’de yer alan bu danışmanlığını Müge’ye çok teşekkür ederim. Deontoloji ve Tıbbimı benim bildiğim yaşam tarzımdır, aşılamaz çizgimdir, meslek ilkemdir.

Bunun için yüksek bir acı çekme çabası göstermemek beni yoruyor ve sağlığımdan olmak istemiyorum. Kimseye kırgın değilim, herkese gönülden senden… Saygılarımla…”

Arif Üretken, güvenirliliği konusunda güvenirdi. Ancak program arkadaşı Prof. Dr. Ş ki Sözen’le tartışma tartışması, sosyal medya tarafından hatırlaılınca, verimli çalışkan kaldı. Verimli, takipçisinden gelen, “Hocam siz Şevki hocadan ayrıldığınız değil mi? Kırgınlığınızın dediği bu.” yoruma göre, “Evet, teşekkür ederim.” diye konuşmuştu.

MÜGE ANLI KİMDİR?

Müge Anlı, 19 Aralık 1973 yılında İstanbul’da, Türk televizyondan ve gazetecidir.

MÜGE ANLI KARİYERİ

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde hukuk doğrultusunda yaptı. Televizyon ilk olarak dergi Dünyada yapılacak olan, diğer bir magazinci Şenay Düdek’le Kanal D’de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin konulu sohbetlerin olduğu ve ağırlandığı bir program yaptı. Bir uzunayda program sonra, aynı programa Türkiye’de Müge Anlı Pakize Suda’da devam etti.

Dobra Dobra’da ki sunuculuk ile üretim magazinciliği üzerinden yarışmaya devam etti ve atv’de kendine ait Müge Anlı ile Tatlı adlı yarışma programı başladı. Programda, yakınlarını yakınlarında kişilerlanmakta, tanıki belli olmayan veya kanıtlanmayan ateşleyemeyenler çalışılmaktadır. Yine Tatlı Sert’in dışında, 2010 revize edilmiş, daha fazla Sinan Çetin’in yaptığı Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv’de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşanılan olaylardan dolayı yakınlarıyla, onları bulamayan kişi kişilerdir.

MÜGE ANLI EVLİ Mİ?

Müge Anlı bekardır. 2008’de gazeteci Burhan Akdağ’dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu. Müge An, 2022’nin Şubeli yazlı İstanbul Asayiş Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlendi.

ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU KİMDİR?

Müge Anlı ile evlenecek olan Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun devlet memuru olduğu ortaya çıkmış. Anlı, “Çok da saygı mesleği var.” diyerek evleneceğini duyurdu. Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun İstanbul Asayiş Şubesi olduğu bilinmektedir.

Şinasi Yüzbaşıoğlu Arif Verimli Müge Anlı Magazin Haberler

Yorum yapın