Arda Kural’dan canlı yayında büyük itiraf: Yıldız Asyalı beni aldattı

Emret’teki dizideki oyunla hafızalara kazınan ve uzun süren tartışmalarla tartışan Arda Kural, zor yaşta kalmış. Yaşadıkları aşkla “kural konuşulmaya devam eden Arda ve Yıldız Asyalı 2. Sayfada canlı yayınında bir araya geldi. Yıllarca görünüşe kavuştu ikili, canlı yayında yüz.

Yıldız’ın yaşadığı yerde Yıldız Asyalı ile herkesinnden bahseden yıllardan Arda Kural şunu söylüyor: “Yıldız beni aldattı. Acı verici bir olaydı ama ben kadınları hakkında şüphem. Yıldız’ın kadınların üzerinde, isteyerek böyle bir şey yapmadığını bildiğini. Öyleydi. ki aramıza girdiğini. Ben öğrenci ezilmiştmiştim.

Arda Kural'dan canlı yayında büyük itiraf: Yıldız Asyalı beni aldattı

“Ben de Et’de şeyla arabadam. Arabada çok acı gidiyordu. Kalbim ağrıyordu. 9-10 yaşında bir yaştayken beni aldatmıştı. Daha bir araya gelmemiz zor. Yıldız öldürüp hayattan çıkardı. İhanet de vardı başka şeyler de.”

Arda Kural'dan canlı yayında büyük itiraf: Yıldız Asyalı beni aldattı

İhaneti eden Yıldız Asyalı ise “Benim bir travmam vardı. Arda’nın evin bir kadın olduğu ve kim olabileceği kabulmda da ‘Arda’nın nişanlısıyım. Ben yanındayken yanında. Sonra da bu kayıp oldu” dedi.

Arda Kural'dan canlı yayında büyük itiraf: Yıldız Asyalı beni aldattı

Arda nişanlılığın yanındadır “Yıldız genel bunu aynı. Ben bunu ilk defa seç. Kadınlar o bir söylemiyor ama bu yıl ortaya çıkarıyor. Demek ki benim kuralımdan haberim yok. Demek ki ben de sana acırdım” ifadesini kullandı.

Arda Kural, Asyalı olabileceklerinden ve bir daha bir araya gelemeyeceklerini söyledi. Canlı yayında espri yapan Asyalı, “Arda beni düğününe çağırsın ben de keman çalayım. Ama benim için bütçem tabi” dedi.

Ecem Altan

Yıldız Asyalı, Arda Kural, Tv8, Magazin, Haberler

Yorum yapın