Aralarında 30 yaş fark olan Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya’nın tanışma hikâyesi ortaya çıktı. Daha önce yaş farkı ile ilgili “Çağla kafa olarak çok olgun. Bu sayede aramızdaki yaş farkını pozitife çeviriyoruz” diyen Acun Ilıcalı genç aşkıyla bakın nasıl tanışmış… Ayça Çağla Altunkaya’nın Acun Ilıcalı ile tanışma hikayesi sosyal medyada gündem oldu. TV100’ün haberine göre; Altunkaya’nın hemşirelik mezunu olduğu ve çfitin bu sayede tanıştığı iddia edildi. Ayça Çağla Altunkaya, Survivor yarışması için Dominik’te oluşturulacak sağlık ekibi kadrosuna başvuru yapmış ve başvuru sırasında tanışan ikilinin ilişkisi başlamış. Şeyma Subaşı ile boşandıktan sonra aradığı aşkı Altunkaya’da bulan Acun Ilıcalı her fırsatta “Çağla beni çok mutlu ediyor” açıklamasında bulunuyor.

30 yaş fark olan Acun Ilıcalı ve biryça Çağla Altunkaya‘nın dedikodusu ortaya çıkıyor. Daha önce yaş farkı ile ilgili “Çağla kafa olarak çok olgun. Bu şekildeki yaşını farkı pozitife çeviriyoruz” diyen Acun Ilıcalı genç aşkıyla bakın nasıl tanışmış…

Ayça Çağla Altunkaya’nın Acun Ilıcalı ile buluşma gündem oldu. TV100’ün haberine göre; Altunkaya’nın bayanlık olduğu ve çfitin bu konuda iddialıydı.

Ayça Çağla Altunkaya, Survivor yarışması için Domini oluşturulacak sağlık ekibine başvuruda bulundu ve ikilinin hazırlıklarıyla başladı. Şeyma Subaşı ile boşandıktan sonra sevgilisi Altunkaya’da bulan Acun Ilıcalı fırsatta “Çağla beni çok mutlu oluyor”nda bulunuyor.

Yorum yapın