Ani bir kararla ekranın en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar dizisini bırakan Şevket Çoruh, Fox’ta yayınlanmaya başlayan Tetikçinin Oğlu dizisiyle ekrana döndü.  Timuçin Esen, Sezin Akbaşoğulları, Genzo Özak, Serhat Kılıç, Bahar Şahin ve Baran Can Eraslan’ın kadrosunda yer aldığı dizi, dün akşam ilk bölümüyle ekrana geldi. Arka Sokaklar’da 17 yıl boyunca birlikte rol aldığı Şevket Çoruh’u ekranda gören Özgür Ozan ise sessiz kalamadı. Arka Sokaklar’ın Hüsnü Çoban’ı Özgür Ozan, arkadaşı Çoruh’u görünce ekranı öpüp “Başka türlü görüşemiyoruz” dedi. Ünlü oyuncunun diziden bir sahneyi paylaşmasına sessiz kalmayan Çoruh ise “Sağ ol Çobanspor” diyerek Ozan’ın Arka Sokaklar dizisindeki rolüne gönderme yaptı.

Ani bir kararla muhafaza en uzun soluklu dizi Arka Sokaklar dizisini bırakan Şevket ÇoruhFox’ta yayınlanmaya başlayan Tetikçinin Oğlu dizisiyle ekrana döndü.

Timuçin Esen, Sezin Akbaşoğulları, Genzo Özak, Serhat Kılıç, Bahar Şahin ve Baran Can Eraslan’ın kadrosunda yer aldığı dizi, dün akşam ilk bölümüyle ekrana geldi. Arka Sokaklar’da 17 yıl boyunca birlikte rol aldığı Şevket Çoruh’u ekranda gören Özgür Ozan ise sessiz kalamadı.

Ani bir kararla ekranin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar dizisini

Arka Sokaklar’ın Hüsnü Çoban’ı Özgür Ozan, arkadaşı Çoruh’u ana ekran öpüp “Başka türlü görüşemiyoruz” dedi. Ünlü oyuncu diziden bir sahneyi paylaşmasına sessiz kalmayan Çoruh ise “Sağ ol Çobanspor” diyerek Ozan’ın Arka Sokaklar dizisindeki rolüne gönderme yaptı.

Yorum yapın