Amerika’li heavy metal grubu Manowar, beşinci kez Türk hayranlarıyla buluştu.  Yaklaşık 1,5 saat süren konserde grup, “Kings of Metal”, “Fighting the World”, “Heart of Steel”, “Hail and Kill” ve “Immortal” gibi parçalarını çaldı. Konser arasında Türkçe konuşma yapan Joey Demaio, İstanbul’da beşinci kez hayranlarıyla buluşmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Demaio, 2023’ün Türkiye için çok önemli bir yıl olduğunu belirterek, “Bu yıl cumhuriyetinizin 100’üncü yılı. Ulu Önder Atatürk’ün sizlere mirası kutlu ve mutlu olsun. Türkiye’deki en güçlü fanlar olduğunuz için teşekkür ederim.” dedi.

Amerika’lı heavy metal grubu Manovar, beşinci kez Türk hayranlarıyla buluşturdu. Yaklaşık 1,5 saat süren konserde grup, “Kings of Metal”, “Fighting the World”, “Heart of Steel”, “Hail and Kill” ve “Immortal” gibi çalındı.

Konser arasında Türkçe konuşma yapan Joey Demaio, İstanbul’da beşinci kez hayranlarıyla buluşmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Demaio, 2023’ün Türkiye için çok önemli bir yıl olduğunu belirterek, “Bu yıl cumhuriyetinizin 100’üncü yılı. Ulu Önder Atatürk‘ün selamları kutlu olsun ve mutlu olsun. Türkiye’deki en güçlü fanlar olduğunuz için teşekkür ederim.” dedi.

Yorum yapın